Otázky na spánok, dudlík, kočík od obdobia 1,5-3 rokov

25. jan 2020

Viem, že každé dieťatko to má iné, ale od obdobia 1,5 -3 roky, koľko krát cez deň Vaše deti spali, resp. stačil im 1, 2, 3, spánky? A ako dlho? :D
Dokedy ste im nechali na spanie dudlík?
A využívanie kočíka po vonku? Keď Vám už sa samé chodili, tak dokedy ste išli von ešte aj s kočíkom? ;)

evalin88
25. jan 2020

Maly bude mat 2 roky, od cca 1 roka ma len 1 spanok denne cca 2 hodiny s dudlom zaspava, potom v spanku vypluje a je bez ak nahodou zaspi v kociku necham ho tak, ale to uz malokedy..

veronikaszabova
25. jan 2020

Mladsi od roka poobede nespi, dudlik do 2r, kocik do 2.5r

patka06
25. jan 2020

od 6 mesiacov spávala dcéra raz - poobede, doma v postieľke, kočík sme používali do dvoch rokov, chodila od roka ....občas v kočíku, občas pešo striedavo - v kočíku som vozila nákup, hračky na ihrisko a pod.
Dudlík mala do troch rokov, len na spanie ....inak ho nepoužívala

sapetka
25. jan 2020

2,5r. Spi stale cez obed a bude este dlho kym sa bude dat cca 2-3hod spi. Cumel ma od 2r iba na spanie a kociar pouzivame este stale asi do keta kym dostane bicykel

zuzap33
25. jan 2020

Dudlik do 2,5roka, poobednajsi spánok do 4rokov. Aj keď niekedy protestovali, zaspali a prospelo im to. Večer chodili spať o ôsmej. Kočík do dvoch rokov

lenka2710
25. jan 2020

Moja spavala do pol roka v kočíku, keď sa už zacala prevracat a sedieť, už v ňom spať nechcela! Od pol roka spavala v postieľke dvakrát za deň, od 11 mesiacov raz za deň, od dvoch rokov nespala na obed! A dudlom spavala asi do 2 a pol roka, ale len keď zaspavala, potom ho vyplula! Dudel mala len na spanie, mimo spania ho ani nechcela

jeanne14
25. jan 2020

Od 1,5roka spáva jeden spánok cez obed, cca 3hod. Dudlik ešte ma na spánok, a kočiar nevyuzivame cca od minulého leta. V októbri mal 2r

heidy222
25. jan 2020

Od 1 roka Len jeden spanok denne, od 2,5 roka nespi cez den, nemali sme nervy ju dve hodiny uspavat a potom po hodine celu nervoznu budit

martinals
28. jan 2020

Ahoj budeme mať dva roky, spánok máme jeden od 11:00 do 14:00, vín chodíme už len bez kočíka,cumel nemáme už skoro rok, tak nejak sa odstavili samé. Staršia mala cumel do cca 2,5 r ale len na spanie.