Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pád z postele dozadu na hlavičku.

elizabeth88
24. apr 2019

Viem,ze tu uz taketo temy su,no zaujimali by ma skusenosti mamiciek,ktorym dietatko takto spadlo vo veku okolo 1 ci 2 rokov.

siska25
24. apr 2019

@elizabeth88 moje deti velakrat spadli, aj na hlavu a ano aj z postele. Zakazdym som si tie pady vycitala a nie som na to hrda, aj ked nie pri kazdom som bola ja, aj pri babke a muzovi padli. Nikdy im nebolo nic okrem modriny. Teda raz si dcera rozbila hlavu v zadu a muselo sa to sit, ale to nepadla z postele.

biela_sova
24. apr 2019

@elizabeth88 Ahoj, pozoruj dieta chvilu po pade, ci nestrati vedomie, ci nevraca, nema zmenene zrenicky, netoci sa mu hlava, nestraca tym padom koordinaciu. Toto su znaky otrasu mozgu. samozrejme prizri hlavku, ci nema viditelne vonkajsie zranenia.

biela_sova
24. apr 2019

A samozrejme po utiseni a uchlacholeni sleduj, aj ci je spokojne celmovo, ci je tske ako pred padom, nie je apaticke, malatne, alebo ze zacne mat sklon sa utiahnut, nehrat sa, nechiet pit a jest. Problem s hltanim. Ak ho skusis rozosiat a, odpovie smiechom, a takto to zotrva, takto na dialku povedane, by to malo byt ok. Ale ked si nie si ista. tak pohotovost ;)

saja1
24. apr 2019

@elizabeth88 v tomto veku uz tazko zabranit takymto padom... ale beriem to tak ze deti su uz odolnejsie. Moja spadla z gauca rovno na hlavu, skoro som odpadla. Nastastie sa rychlo ukludnila, zrenicky reagovali, nevracala, tak som to viac neriesila. Ale je to na nervy.

clodika22
24. apr 2019

@elizabeth88 neboj sa, je to ťažko už teraz v takomto veku zabrániť nejakému úrazu, už musíš ty usúdiť či treba navštíviť lekára alebo nie 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli