Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Papá si vaše dieťa soplíky?

ericka06077
28. jan 2013

moj ano a neviem ci ho mam nechat, alebo ho upozornovat..

mbrazd
28. jan 2013

jasné, a mna z toho ide šlak trafiť, videla to v školke a nepomáha nič. A samozrejme menšia zase odkukala od staršej

gabkostanka
28. jan 2013

ja by som ho stale upozornovala, teda keby to robil predo mnou 😝 co mu chutia? pre mna to je dost nechutne 😀

monikajaco
28. jan 2013

nie ...nestihla nikdy ..stale som jej ich utierala ...

jfd
28. jan 2013

nikdy v životě jsem neviděla, že by dítě papalo sopliky a ani nevim že by kdokoli v mojem okolí nebo dokonce já sama to někdy dělala. nechci se tě dotknout ale pokud dítěti neni míň než 18 let, poslala bych ho k psychologovi... Né promiň, jsem jedovatá ale tohle je fakt blbej dotaz

xenicka13
28. jan 2013

no treba ho dat vysmrkat, nech si ho neolizuje, upozornovat jasne

ludka140281
28. jan 2013

zatial nie ani jedna z dcer🙂 snad sa obídeme bez takehoto prilepšenia v jedálničku 😉 ..............ale vidim to veeelmi často,deti a aj dospelých som už videla..hm 😅

lubka1983
28. jan 2013

Vela deti to robi...ked ho vidis upozorni.ale urcite nieje na mieste hned niekoho posielat k psychologovi...

ikke
28. jan 2013

moje dieta nastastie (zatial) nie, ale ja som to robila 😀
upozorni, no nerob z toho tragediu, casom na to dojde aj sam, ze je to nechutne, nezdrave a spolocensky nie celkom vhodne 😝 😉

rebroza
28. jan 2013

my cca od septembra... stale si "cisti" nos a kam potom s tym?
tiez som jemne zufala, lebo nepomahaju upozornenia, vysvetlenia, spievankovo (je tam o tom jedna pesnicka), vyhrazky... robi to tak nejak bez premyslania, ako si cmula prsty pri kukani rozpravok...
chce to asi trpezlivost a dokolecka dokola upozornovat

liz_lemon
28. jan 2013

tu sa pise, ze je to zdraviu prospesne 🙂
http://granko-girl.blog.cz/0805/humac

mirkakab
28. jan 2013

Je to uplne normálne v detskom veku, vela detí to robí. Treba dieťa upozorniť, ale tragédiu by som z toho nerobila. Dokonca som raz čítala nejaký článok a dokonca že to posilnuje imunitu, tak neviem čo je na tom pravdy..............

sisaha
28. jan 2013

@lizlemon, tak podme si zvysovat imunitu hromadne 😀 😀

stastnevydatam
28. jan 2013

no to je asi pre deti druha najoblubenejsia maskrta.. 🙂 nasa 2,5 r. to robi tak, ze sa schova a potom pride, ze mamka, ja si uz nebudem vrtat... ked to robila pri mne, tak som jej povedala, ci chce byt so mnou kamaratka.. a teraz len malokedy ked sa schova 🙂)

zuzkat1
28. jan 2013

Nie celkom chapem otazku... Ty sa pytas ci ho mas nechat jest sople?? To sa niekto musi pytat? jasne ze mu to nemas dovolit!!

anjelicek26
28. jan 2013

No nas smrka a ked nieco ulovi (aj ked mu to clovek stale opakuje, ze sa nema sparat v nose), tak si sposobne ide po kus toaletneho papiera a vsetko splachne do zachodu.

zuzi0911
28. jan 2013

par krat som si vsimla hlavne teraz v zime deti ze si oblizuju sople ked im tecu.treba upozornovat a dat mu vreckovku do gati alebo niekde inde a nech si soplik utiera 🙂

juliakocka
29. mar 2016

Mňa ide poraziť z toho keď 4,5 ročná dcéra žere džuky....už prieskum kričím....vyhrážam sa jej že ju odfotim a ukážem deťom v škôlke a že sa jej vsetky deti budú smiať....že jej dáme prsty do sadry aby sa nehrabala v nose a už ju volám džukožrut.....no ide má poraziť 😲