Kde kúpim klasickú perinku?

bielavila
31. jan 2015

ahojte chcem sa opytat kde by som zohnala klsaicku perinku taku do akej balia babatka v porodnici, ja mam 2 nove perinky a 2 zavinovacky, ale su take makke, neforemne a babatko tam neni pevne fixovane, zhanam taku tu klasicku pevnu tvrdu, kde je hlavicka pevne fixovana co sme mali ako male deticky my 🙂 poradte obchod, stranku ci ak ma niketo na predaj dajte vediet,,,dakujem

liana03
31. jan 2015

My sme dávali šiť u krajčírky- klasickú z peria a látky, ktorá sa používa na paplóny

monhla
31. jan 2015

Ja som kupovala v Aladinovi. Je aj v HC, aj na tete - Aladin kočíky. Kupovala som iba jednu na krst. mala som aj zdedené, no používala som ich pri prvej cca 2-3 týždne. Potom bolo teplo a už mi to vadilo. No je to super pre návštevy. Hlavne mama a svokra boli radi, keď bolo bábo v perinke a nebáli sa, že by mu ublížili.
P.S. Taraz aj mnohé žienky šijú ako napísala @liana03 . Nájdeš na sashe.sk alebo aj tu na mk.

janina218
31. jan 2015

Ja som kupovala v Bambini.sk, su v Trnave, ale da sa aj cez net.

bombo
31. jan 2015

Ja so kúpila cez krstiny.sk rovno s vložkou do perinky, dobre poslúžila. Podľa mňa sú lepšie klasické perinky ako zavinovačky na suchý zips, z ktorého sa bábo vykope

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bielavila
autor
31. jan 2015

@esterba ahoj a bola taka uplne ze tuha, ze nepadala babatku hlavicka?

esterba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenbea
1. feb 2015

@bielavila najlepšia je paperova. možno niekto sa boji alergie, ale ak ste nie s mužom alergici, asi ani babatko nebude a v tej paperovej, mäkkej je dieťatku najlepšie. to som čitala v tejto knihe http://www.martinus.sk/?uItem=25312
ja som obe deti do takých balila a bolo im dobre. na svojej stranke ta pani ponuka aj take perinky. a ak chceš len tú pevnú, neviem, či to ešte dostať kupiť, ale skus v nejakych bazaroch.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubulatko
1. feb 2015

@bielavila ahoj ak by si chcela ja mam doma dve perinky take starsie,ale velmi pekne a dobre.

inka04
1. feb 2015

ja som bola spokojna s perinkou ANGEL, babatko je v tom naozaj pevne, lebo ma zvlast molitanovu vystuz na chrbatik... ale je velmi draha☹

bielavila
autor
1. feb 2015

@bubulatko ahoj a chcela by si jednu predat? za kolko?

something
1. feb 2015

Kup mu vakuovy matrac ked chces mat dieta fixovane.

bubulatko
1. feb 2015

@bielavila jasne predam ti jednu.

bielavila
autor
2. feb 2015

dakujem baby za rady, mamina mi jednu uz zohnala, ste zlate, ze ste mi poradili 🙂

batolashop
16. jún 2016

Slovenský dojčenský tovar | BatolaShop.sk
http://batolashop.sk/eshop/do-pôrodnice/perinky