Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pitný režim popri kojení

Pitný režim bábätka
mostlyharmless
16. okt 2019

Baby prosim vas kedy ste zacali s vodou,respektive cajom ked ste kojili? Dakujem

jatva
16. okt 2019

niekedy po roku.

kristina2412
16. okt 2019

@mostlyharmless čaj som dávala prvu zimu,mala 4 mesiace a vodu keď mala týždeň. Narodila sa keď bolo 35 stupňov. Pri prechádzkach vonku dostavala vodu,lebo nie vzdy bolo možné/ vhodné dojčiť.

fomelka
16. okt 2019

@mostlyharmless ja som dávala normálne, asi po 4 mesiacoch aj vodu aj čaj, nedalo sa vždy, len dojčiť a ja si ani nemyslím, že dieťa sa z toho až tak napije napriek tomu, že je dojčené často.

yanni
16. okt 2019

@mostlyharmless Nase vsetky deti boli/su kojene. Caj nikdy a voda sa ma zavadzat pomalicky, ked zacnes v ca. 6. mesiacoch davat prikrmy. Z 5ich deti mame dve letne. Starsia dcera sa narodila, bolo 36 stupnov. Kojila som vzdy, ked si deti vypytali. Tiez zijeme v krajine, kde je jun/jul/august 50 stupnov, teraz je este stale takmer 40. Kojenie je aj od smädu. Najmladsia ma teraz 9 mesiacov, uz pije aj vodu, aj sa koji, aj pekne je s nami pri stole.

basska_b
16. okt 2019

Prvého pol roka sa to vraj nemá, ak je len kojene. Už

lucyluv
16. okt 2019

Až s prvými príkrmami

basska_b
16. okt 2019

Vyplavuju sa minerály a mlieko sa zbytočne riedi. Ono je z veľkej časti z vody. Ja som dávala s prvými prikrmami v 7./8. mesiaci, ale nevedela z toho piť, až okolo roku sa reálne že normálne sama napila a tak

simona92101
16. okt 2019

Od zaciatku kvoli stolici na odporucanie lekarky po troskach kamilkovy caj,cez leto kvoli horucavam prevarenu vodu.nie vzdy bolo mozne vytiahnut prso napr.v obchode,a revat od smadu som dieta nenechala

zdenulkam
16. okt 2019

az po cca roku,, a nosila som v nosici tak sa napili kedy potrebovali..

siska53
16. okt 2019

@mostlyharmless maly bol jarny, on len v lete obcas dostal trosku vody, ale mala len moje mlieko , hoci bola jarna.. tam.som.ju radsej castejsie prikladala..takze az nejak ked viac prikrmov papala..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli