Plač 2 mesačného bábätka

zuja2015
4. máj 2019

Prosim o radu. Syncek 2 mesiace, kojeny, kazdy vecer preplace posledne 2 tyzdne. Zaspi okolo 18.00 v pphode preberie sa po pol hodi e a zacne to. Plac plac plac 2-3 hodiny. Bud z vycerpania zapsi ale pri hluku ako je vysavac a v noci spi, budi sa iba na papanie. Co to moze byt? Kolika, alebo jednoducho po celom dni sa potrebuje vyplakat, pretoze cez den place malo bud na papanie alebo ked ho trapi brusko, ale to prestane. Neviem si to vysvetlit.

exina144
4. máj 2019

Ak to je v tú istú hodinu,tak to je vraj prejav koliky. ...alebo cez deň nemá veľa hluku,veľa podnetov alebo tak? Či už zapnutá tv atď....

patka141
4. máj 2019

@zuja2015 Ahoj je velmi pravdepodobne ze je to kolika moj syn to mal prezili sme si strasne veceri vzdy to zacne vecer plakal az kym nezaspal od vycerpania presne viem o com hovoris treba cez den cvicit nozickami nech vela prdka a vyborne su kvapky baby calm pred kazdym kojenim nam zabrali perfektne od vtedy sa netrapil ......a tiez bol babo co cez den neplakalo len ked chcel papat inak nie tv bola zapnuta cely den ziaden problem ....treba skusit kvapky a nebude ho to trapit

mmag
4. máj 2019

Ja mám 4deti, z toho 3 chalanov. Každý z nich kazdučký večer reval a reval niekoľko hodín každý deň až do troch mesiacov. Vôbec, ale vôbec nič na to nezabralo, len to s nimi vydržať.😉
Tak sme sa držali na rukách a normálne fungovali ako keby neplakali ako paviany. Je to dosť na psychiku, ale vždy to prešlo tými tromi mesiacmi.
Veľa pevných nervov!😉

lenkaam_1
4. máj 2019

Kolika mojmu obcas zaberal sab simplex len prezit

vmatuscinova
4. máj 2019

@zuja2015 skuste precitat u mna v blogu mam clanky ku kolike a inym bokestiam bruska aj nejake zakladne rady. Casovo to skor vyzera na klasicku dojcensku koliku, urcite aj redukcia podnetov a predvecerny kludovy rezim a ritualy spravia svoje, mozno vas ale zaujme aj nieco v mojich clankoch, drzim palce

29simona29
4. máj 2019

@zuja2015 nemôže byt hladný??Moj syncek tiež zvykol večer plakavat, keď bol taký malinky a koliky našťastie nemal, až následne sme prisli na to, že mu nestačilo moje mlieko a bol hladný, začala som dokrmovat UM a odvtedy bol pokoj..

bobula46
4. máj 2019

Pokiaľ sú to koliky tak môžem odporučiť sab simplex alebo babycalm nám pomohlo oboje 🙂 tiež každý večer tri hodiny plač, cez deň a aj v noci pokojné bábätko

kuravesele
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sta0
4. máj 2019

@zuja2015 ahoj, ak je to kolika, skus natierat brusko tymianovym kremom, ten na toto vyborne zabera. Pre blizsie info napis IP.

siska53
5. máj 2019

@zuja2015 koliky..ja som bola na UM a tiez som to mavala.. ze vraj som pravidelne od 19-21 revavala.

evittam
5. máj 2019

@zuja2015 Aky davas vit.D?

v_ero_ni_ka
5. máj 2019

Vyzera to na koliku 😣
Vit.D a probiotika, Pupík, hrejivý vankúš na bruško, cvicit s nozickami, nechat bez plienky.
U nas to zacala a okamzite prestalo po vysadeni Vigantolu (nastastie ho mala len 3 dni).

v_ero_ni_ka
5. máj 2019

@kuravesele Preco by mu mala davat UM ked je kojeny?

radoslavah123
5. máj 2019

Mali sme nieco podobne a boli to koliky jedine co ako tak pomohlo bol balonixmed

trinneo
5. máj 2019

My sme to mali s dcerkou, ale koliky to neboli...teda tie co spominaju zienky, brusko ju nebolelo, prdkala ako vzdy... Ale dočítala som sa, ze to moze byt emocionalna kolika a na to nepomôže nic... Iba sa s tym zmierit... U nas to zacalo asi po dvoch tyzdnoch a trvalo asi mesiac, mozno dva.... A po to m sa to same upravilo... U nas to zacalo kazdy den asi o 16.00-17.00 a trvalo do 19.00kym sme nezačali kúpať a potom uz spinkala pekne...

soleil001
5. máj 2019

Okamzite by som vylucila kravske mlieko v akejkolvek podobe