Plač zo spánku u trojmesačného bábätka

nanka3
12. nov 2014

Ahojte, uz niekolko dni sa budime s muzom na to, ako nasa 3-jmesacna dcera v noci place, zapnem tlmene svetlo, ale vidim, ze ma oci zavrete a pritom sa hadze po postielke, uz som jej skusila dat cumel, pozuzlala a zaspala alebo zacala opat plakat, tak som ju vybrala z postielky, ze ju nakojim, ale stale plac, oci zavrete, ani prisat sa nechcela, normalne sme museli zapnut velke svetlo a zobudit ju, az tak som ju vedela dat k prsniku. Uz s nami spala aj v posteli, aby som hned ako sa zacne vrtiet mohla nakojit, ale to iste..... vrti hlavou a pusti plac. Rovnake to je aj po prechadzke v kociku, tiez zacne revat, ale oci zavrete, pritom, cez den, ked spi v postielke sa zvykne zobudit normalne, bez placu, len pocujem ako blaboce a idem k nej a bez problemov dam papat. Mate s tym skusenost? Co to je, preco to robi?? Podotykam, ze den sme mali ako kazdy druhy, ziadni cudzi ludia, ani nove podnety... ktore by ju mohli rozrusit. Dakujem 😉

alexandra1104
12. nov 2014

Mame to aj mi malej to zacalo uz ked sme prisli s porodnice a ma 18 mesiacou a stale placene v noci vraj zle sny takze len vydrzat

bajana
12. nov 2014

Nasa Zuzka tiez obcas zaplace zo sna, teraz je to castejsie nez pred mesiacom, neviem, cim to je, mozno ju boli brusko - kdesi som citala, ze dieta sa na bolest bruska nezobudi. V kazdom pripade sa ju snazim upokojit cumlom alebo hladkanim, nebudim ju a cakam, kym sa zobudi sama.Vacsinou to prejde do 5 min.

nanka3
autor
12. nov 2014

@alexandra1104 tak, to si ma velmi nepotesila 😒

alexandra1104
12. nov 2014

@nanka3 treba dufat len to ze decka stoho vyrastu

nanka3
autor
12. nov 2014

@bajana bolest bruska to asi nebude lebo ihned po prebudeni sa zacala usmievat, tak neviem, co si o tom mam mysliet

nanka3
autor
12. nov 2014

@alexandra1104 asi mas pravdu, len dufam, ze z toho vyrastie skor, ako sa z toho scvokneme

alexandra1104
12. nov 2014

@nanka3 ja ked place berem ju do postele ale aj tak je niekedy zle