Plačú vaše ratolesti pred večerným spánkom?

keskaza
15. dec 2010

Čo na vašich anjelikov zabera .Ja som niekedy zufala lebo zacne sa to z nicoho nic a trva to aj pol hodinku .NO capkam jemne po prdelke hojdam pritulujem si k tvaricke a k hrudi prechadzam sa po izbe a napriek tomu plačka a je napapany prebaleny a brusko je pomasirovane pripadne mu dam po papani 2-3 kvapky espumisanu lebo nas bolieva brusko.

miska246
15. dec 2010

Aj mne to mala robievala, brusko nas nebolelo, len sa musela pred spankom trosku vyplakat 🙂 . Tiez to trvalo tak pol hodky, postupne sme ale z toho vyrastli... 🙂 🙂 🙂

janica81
15. dec 2010

aj nam sa to parkrat stalo... a nic nepomohlo...proste muesla prestat...tiez som skusala vsetky finty a nic...proste aj hodinovy plac a potom klud 🙂 asi musime vyrast z toho 🙂

zuzanocka
15. dec 2010

ano, aj nasa mladsia tak plakavala... proste sa potrebovala "vyplakat"... vacsinou sa to stavalo vtedy, ked mala pocas dna prilis mnoho vnemov. vyrastla z toho

kaja73
15. dec 2010

U nas to trvalo pri oboch synoch vždy vyše 1 hod a niekedy aj 2-3hod.Od druheho tyždna do cca 11 tyždna.Staršieho sme vdaka tomu naučili na ruky a do dvoch rokov sme sa toho nevdeli zbavit.Pri mladsom som si už dala na to pozor.Aj tak vtedy nič nezabera,tak som si s nim len lahla a spievala mu,aj ked to asi ani nevnimal.Ale na ruky sa nenaučil.Zaspava sam,kym starši 2 roky len na rukach.

alca85
15. dec 2010

ahoj, aj moja keď bola malinká tak každý večer hrozne plakávala, až sa zadúšala 😒 ....jediné čo nám pomáhalo bol baby vak, v ktorom veľmi rýchlo zaspala a potom som ju len preložila do postieľky aj s tým vakom, keďže sa dal rozložiť. Takto som ju uspávala dosť dlho, potom už len na rukách a neskôr sa v pohode naučila zaspávať aj sama (cca od 10-11 mesiacov, už si presne nepamätám), len som pri nej zo začiatku ležala. Teraz sa jej striedajú obdobia, keď ju musím držať pri zaspávaní za ruku s obdobiami keď bez problémov zaspí aj bezo mňa. Prajem veľa síl a trpezlivosti.