Plačúce 6 mesačné bábätko

lulu1502
6. aug 2009

Ahojte. Viete mi niekto poradiť alebo máte skúsenosť niekto s bábätkom ktoré je nakrmené, prebalené a stále že to tak musím povedať reve? Já mám 6 mesačného synčeka, ktorý sa stále jeduje. Idú mu aj zúbky ale že by ho to stále bolelo? To sa mi už nezdá. Máme za sebou aj krčno-nosno-ušné vyšetrenie aj sono bruška....Ževraj je zaplynený....Ale on tak sa strašne jeduje....chce spať jeduje sa...stále si žmolí nošček aj oči...len sa prevracia na bruško a zase reve od jedu....viete mi niekto poradiť kam mám s ním ísť?

majushka
28. nov 2013

@babulka82 no, toto sa u nas zacalo lepsit az teraz, takmer v roku...normalne si teraz vyhutnavam sledovanie ako si po zobudeni brble a hra sa...ale stale to nie je este kazde rano...so zaspavanim je to horsie, vacsinou ju vozime po byte v kociku, tam zaspi celkom rychlo

lilianka47
11. feb 2015

@bublinka1979 ahoj, chcem sa opytat na tvoj prispevok, ktory si tu dala este v roku 2013, my mame ten isty problem presne taky isty, ako to dopadlo s malym??? kedy ti prestalo mrncat???bol to neurolog. problem???

dakujem za odpoved

bublinka1979
11. feb 2015

@lilianka47 ahoj, dcerka ma uz skoro 2,5 roka,tak som si aj musela spomenut,ze co som to vlastne vtedy pisala.. nakoniec som nesla k ziadnemu lekarovi,kedze moj ma ubezpecil,ze dcerka je v poriadku.. ja som este mala to stastie,ze v noci spinkala dobre,prespala vtedy uz celu noc a myslim ze od 3 mesiacov som ju uz v noci ani nekrmila..ja som zial nekojila,resp.len asi 3- 4 tyzdne, ale uz v porodnici som prikrmovala,takze dcerka bola na UM uz od zaciatku, mozno ho tazsie travila a bolievalo ju asi brusko,ale vsetko to casom preslo.. hoci to vyzadovalo pevne nervy a trpezlivost (co ja teda moc nemam).. Urcite sa to zlepsi,ked bude lozit a hybat sa.. dcerka zacala dost neskoro,az v 10 mes.stvornozkovala a chodit zacala v 15.mes... Ona je doteraz velky placko a nervacik, vyzaduje pozornost, jeduje sa ked nie je nieco tak ako chce a casto placka kvoli hocicomu.. Ja dufam,ze sa to upravi,ked nastupi v septembri do skolky🙂) Pred pol rokom mavala aj zachvaty placu v noci,z nicoho nic sa prebudila a strasne plakala a nedala sa utisit,akokeby nas ani nevnimala a zo spanku plakala.. to som tu na MK tiez citala,ze treba vydrzat a naozaj to preslo.. Uz spinka kludnejsie,hoci kazdu noc pride k nam do postele,ale aj to hadam prejde.. Tak drzim palce🙂)

vladka.t
3. máj 2015

Aj ja mom podobny problem a uz si naozaj neviem dat rady.Malu hnevaju zubky,ale cele dni sa jeduje,place a place.Vyzaduje si 100% pozornost,velakrat mam problem co i len sa prezliect.Vecer a v noci spava ,ale cez den uz ma sekyruje.Nonstop ju len nosit a hrkat kadecim.Strasne dokaze plakat az sa trasie.vyplakat ju nemam kde byvame v jednej izbe a k tomu muz pracuje za pc denno denne.Uplne som zufala neviem co robit lebo aj muz uz len krici,neprejde den bez vreskotu.Kazdy den s nou chodim von niekedy aj 2x.Mam dojem ze uz je rozmazlena a moze za to ta jedna izba a neustale tisenie koli muzovi ;( co robit poradte prosim.

ellinorka
28. jún 2016

@bublinka1979 dobrý deň, ja sa len chcem spýtať, teraz po rokoch, že od kedy sa vám to mrnčanie zmenilo, lebo moja malá presne zodpovedá vášmu popisu, tak mi prosím dajte nádej, že to už rýchlo zmizne, máme 5,5 mesiaca.

bublinka1979
28. jún 2016

@ellinorka ahoj.. no veru u nas to trvalo dlhsie.. boli lepsie aj horsie chvilky..mozno ked zacala sama chodit sa to trosku zlepsilo, potom zas v dvoch rokoch mavala nocne zachvaty placu,ale aj to postupne preslo.. bola som aj u bylinkarky, ta povedala ze mam obmedzit tablet a TV, skusala som aj sirup na ukludnenie,ale vsetko sa upravilo samo.. ono to vlastne neprestalo,len sa to dostalo do inej polohy.. ona je aj doteraz velky placko a pisti a mrnci za kazdu somarinu.. ale na to sme si uz casom zvykli..stale ju upozornujeme a vysvetlujeme .. ale je to nasa jedina dcerka,takze mozno je chyba teraz aj surodenec.. asi to zavisi aj od povahy dietatka.. a ine mamicky by to mozno az tak neriesili,len ja tiez nie som kludny typ, rychlo sa vytocim a som citlivka,tak to mozno ma po mne🙂) tak zelam pevne nervy..

lienk12
18. jan 2020

@luna303 ahoj viem že starší príspevok ale ako to máte teraz?zlepšilo sa niečo?dakujem

gabikamk
20. feb 2023

@majushka dobry den. Je to uz dlhsia doba, ale mozem sa opytat ci to u vas preslo? Mame so syncekom rovnaky problem

majushka
20. feb 2023

@gabikamk Dobry den, dcera ma uz sice 10 rokov, ale velmi komplikovana povaha jej ostala. Len v kazdom veku to malo inu podobu. Ale sikovna je velmi, v skole vynika. Druhy syn bol nastastie uplne iny ako babatko.😀