Plienky Fred&Flo Tesco, skúseosti?

karin358
10. okt 2018

Mate prosim niekto skúsenosť s plienkami Fred & Flo z tesca? Ďakujem

Oficiálne testovanie produktov Fred & Flo z Tesca nájdeš na Modrom koníku tu: https://www.modrykonik.sk/forum/modry-konik-testuje/vase-skusenosti-s-produktami-fred-flo/

olino17
10. okt 2018

@karin358 mame, neptecika, nesmrdia, ale viac sa nam pacia tesco loves baby klasicke v zelenom obale. Ale ani tieto nie su zle, hovorim, nic im nie je, len tamtie su krajsie aj dizajnovo

olino17
15. okt 2018

Tak odvtedy precikal uz 3 plienky. Kupili sme 2 baliky, dominame ich a ideme naspat na zelene, s ktorymi sme spoko

samah83
15. okt 2018

@karin358 nekupuj urcite sa oplati ak sa da kupit pampers...tieto som kupila kedze boli na akciu 6.99 ale su premokave.Mojho syna prezliekam asi 4krat na den kedze prejdu...a kupila som aj o cislo mensie,ze mozno preto ale zbytocne...takze viem,ze nabuduce sa vratim k pampers a dovtedy zamestnam pracku castejsie😂...

zzuuka
16. okt 2018

@olino17 Dobry vecer, tak si myslim. ze Tesco Loves baby uz sa nebudu vyrabat, uz u nas boli vo vypredaji. Uz budu len Fred a Flo - tie mensie balenie. Je to skoda, kedze mne sa tiez osvedcili tie sovickove v zelenom obale. Zatial sme neprecikali ziadne plienky, su inac super aj tieto Fred a Flo.

mismor
22. okt 2018

Ja som tiež bola spokojná s tými zelenými Tesco, sadli nám najlepšie, ale už ich len dopredávajú. Nové sme kupili na skúšku, ale vôbec nám nesadli, sú iné ako tie pôvodné

monika494
25. okt 2018

Mne sa zdaju male /myslim trojky/. Kupili sme ich v lidli a lupilu su o dost vacsie..

marikamajka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marikamajka
16. nov 2018

@karin358 kupila som aj zlte aj premium na skusku. Nepaci sa mi ze maly ma v nich mokru ritku. Vobec neodvadzaju dobre moc. Takze zamna urcite nie

fusy
19. nov 2018

dcerke som davala tesco loves baby plienkove nohavicky, boli super, aj obycajne plienky lupilu z lidlu.
Tieto nove fred flo mi pripadaju male, dcerka ich nechce mat. Uz ich precikala, takze
v case velkej potreby jej stale davam lupilu z lidlu. Dominam balik a uz ich nekupim.

xkajkax
24. nov 2018

Nechápem v tomto Tesco... Strašne si to pokazili... Mamičky boli s loves baby spokojne dlhé roky... Ja osobne som od nich Plienky kupovala už pred 13 rokmi pre staršiu dcéru a vrelo som odporúčala každej mamine... Teraz sme kúpili tieto fred a flo no hanba... Sú hneď precikany... Zadecky majú mokre čiže žiaden pocit sucha... Sú skaredsie aj keď na to sa aj tak cika :D na dotyk sú akoby menej kvalitné... No ja už som s nimi skončila co ma mrzí veľmi po tých rokoch... Určite už nekúpim a ani neodporúčam... Prešli sme na lupilu... Cena a kvalita super...

livia81
30. dec 2018

Ja som bola maxi spokojna so starymi tesco plienkami , tieto doniesol muz domov, dala som na noc a na dalsi den brutalne zapareny zadok z nej mal maly.krok vedla s tymito plienkami

atrejkacucu
14. jan 2019

otras , moj maly ma uz len na noc plienku ale vcera som mu prvy krad dala tieto plienky a po 2 hodinach spanku sa mi zobudil ze je totalne mokry precikani jak keby ani nemal plienku,,,,cele zle

blanchettka
26. jan 2019

My sme začali používať Fred &flo a super predtým sme mali dva druhy pampersiek a oboje tak precikaval že som ho 6krat denne precikaval prezliekla. Tieto sedia dobre aj okolo nožičiek a aj v noci dvakrát prebalime a niekedy raz. Zadoček sa ošetruje stále a zaplatený zatiaľ nebol. Takže u nás spokojnost za 2 týždne používania. Pampers strašne smrdia a bol z nich nepokojný keď to porovnám s týmito.

blanchettka
26. jan 2019

*zapareny

natalkanatynka
25. sep 2019

Prvý a aj posledný krát tieto plienky.moj syn má tak zaparanu riťku ..nikdy tak nemal a to už má skoro 9 mesiacov

sobonka
2. okt 2019

U nas spokojnost,s pemprs mal vyhadzanu celu ritku...nie a nie mu to zmyznut...a ked som kupila tieto v pohode...ale tak kazde dieta je ine..

blanchettka
5. okt 2019

@sobonka áno každému sadne niečo iné. My už momentálne babylove z DM lebo čím bol väčší tak Fred a flo už aj precikal tak sme urobili zmenu a super sajú

kristi0000
19. dec 2020

U nás len pampers premium care a active dry dostali sme fred flo big pack neviem ci ich vobec skusim 😑

ludmila4000
5. okt 2021

Niesom spokojná so značkou Fred Flo,2krat v noci prezliekam syna precikany až pod pazuchami.

saxana000
5. okt 2021

Skusili sme nesadli nam.ani Lidlove.Z tychto lacnejsich boli najlepsie jednoznacne Bevola z kauflandu ale k tym sme sa dostali iba par mesiacov pred odploenkovanim.inak sme pouzivali len zelene pampers alebo Bella Happy fialove..