Plienky Pampers - iná kvalita

27. máj 2020

Ahojte, chcem sa spýtať mamičiek, ktoré používajú Pampers premium care, či majú takú skúsenosť, že kvalita plienok je iná v dm drogérii a napr v kauflande? Kamarátka mi odporučila, že v obchodných reťazcoch sú plienky menej kvalitné podľa jej skúsenosti, tak ona kupuje len v drogérii. Rada by som vedela aj iné názory a postrehy, či aj vy máte takú skúsenosť.

Ďakujem 🙂

dzejsik
27. máj 2020

Kupujem buď v Tescu alebo v DM, kvalita rovnaká.

lenka2710
27. máj 2020

Ja som tiež kupovala v Tescu alebo muž v Čechách a nezdalo sa mi, žeby boli nejaké iné! Keď som bola v drogerke, kúpila som aj tam, ale neviem, nezdalo sa mi žeby tam alebo tam boli kvalitnejšie 🤷‍♀️

smejko25
27. máj 2020

Pochybujem skor bude rozdiel kvality medzi krajinami 🙂

schoki
27. máj 2020

Ahoj.Nezalezi kde kupis,ale kde boli vyrobene.Polske a madarske maju viacej parfemu.To sposobovalo drobcovi kozne problemy.Made in Germeny smrdia po chemii,ale nevadi,nejsu extra parfemovane. Mne sa zdali kvalitou aj lepsie.Len nie vzdy ich dostanes na Slovensku kupit.My sme preto skoro vzdy kupovali v Rakusku.

jankabenji
27. máj 2020

Je rozdiel len keď kúpim tu na Sk, alebo keď nám donesie starká z Rakúska. Inak u nás v obchodoch kvalita rovnaká. A to je asi vo všetkom, pd prachu na pranie cez avivaz atď.

autor
27. máj 2020

Dievčatá ďakujem vám za info, pomohli ste 🙂 takže v podstate je jedno kde kúpim, len asi budem pozerať či nie su poľské alebo maďarské

dextella14
27. máj 2020

Ja som velmi dlho kupovala len v rakusku, potom sme uz presli aj na slovenske, kedze aj tie z rakuska boli casto made in poland.
Nastastie dcera nemala koznu reakciu.
tie polske mam taky dojem ale, ze trochu inak pachnu. Ale to si mozno len namyslam

dzejsik
27. máj 2020

@schoki mne sa pri Premium Care nestalo, že by boli parfemované, preto ich kupujeme .. iba pri Active Baby a tam som si všimla rozdiel čo píšeš, hlavne pri tých nohavičkových Pants, aj sa mi z nich vyhádzal drobec

momoqui
27. máj 2020

Ja kupujem papmoers pure v dm a minule sme objednali z mall.sk a zdaju sa mi menej kvalitne

vandana
5. feb 2021

@momoqui my sme kupovali 1tky v dm a super, 2 kybtiez a teraz sme kupili v inej drogerii a taky nechutny chemicky smrad ze cez oblecko citit :(

jvasenka
5. feb 2021

@schoki no my sme zas mali zo slovenskych brutalnu dermatitidu a z madarskych nic (aj menej pretekali) a dokonca ani z vlhcenych utierok ale po slovenskych sme vzdy skoncili u dr

vandana
5. feb 2021

@jvasenka faakt? Lebo my sme presli 1tkami pampers pure bez jedinej zapareniny, 2ky 2 baliky uplne super a teraz minulemsommv noci prebalovala a taky smrad ma ovalil som zostala v soku. Tak sme objednali z alzy a smrdeli podobne ale menej. Nevien to opisat. Ako lacny nechtovy salon. A dnes ma na pisuli cervene vyrazky :(
Nic sme nemenili, jedina zmena su tie plienky ze su viac smradlave a mam pocit ze vnutri aj zltsie. Neviem ci to suvisi. Ale za tu cenu som cakala nejaky standard. Dokonca je napisane ze made in germany na kazdom (cakal sommze bude made in poland a preto smrdia tak lacno)... achjo

jvasenka
5. feb 2021

@vandana no my sme začínali zn dada tie boli úplne skvelé ale nepredávajú ich všade, a od kamošky som mala balík pampersiek aj vlhčené tak som začala tie používať a úplne sa vyhodila po nejakom čase z ničoho nič až akoby to mala spálené...pri maďarských - myslím originál kúpených v Maďarsku nemala absolútne nič ani pri vlhčených a to sme ich dosť dlho používali (zabudli sme sa).. potom sme raz už na sk kúpili pampersky (už sme používali z dm ale nemali) a asi do týždňa dostala takú dermatitídu že sme skončili u kožnej..teraz kupujeme tesco a je ok🙂