Plienky Pampers premium care a chaos s veľkosťami

mary841
9. okt 2019

Ahojte baby,
chcem sa spytat, moje dietatko pouziva plienky Pampers premium care uz od narodenia, sme spokojni, teraz mame velkost 2, a doma mam uz aj velkost 3... Ale... Ked si pozeram na nete, tak velkost 2 su aj od 3-6kg a potom aj od 4-8kg... A doma co mam velkost 3, tak tie maju napisane od 6-9 kg. Je mozne, ze pocet plienok v baleni ma aj pri danej velkosti iny rozptyl v kg???
Bojim sa, aby ked objednam Pampers premium care veľkosť 2 4-8kg, aby nedoslo nahodou 3-6kg...
Prosim, mate s tym nejaku skúsenosť?
Dakujem Vam 🙂

simona92101
9. okt 2019

@mary841 zalezi od toho odkial su dovezene,ci nekvalitne z Polska alebo z Rakuska.potom je tam rozdiel v baleni aj v oznaceni a bohuzial aj v kvalite...ja ich nepouzivam,niesom spokojna,malá mi je rano citit samy moc,precikana..to radsej Lupilu alebo Dada a za lepsiu cenu

nikpa
9. okt 2019

@mary841 ako píše vyššie, záleží od toho na aký trh boli určené. Zo stránky odkiaľ obednavate sa informujte koľko plienok bude v balíku a s akou hmotnosťou. A tiež môžem povedať že Pampers premium care neznesu toľko moču ako Lidl alebo DM plienky. Teraz je to ešte asi v pohode ale keď bude dieťa väčšie a viac nacika tak to bude citeľné.

queenofdisaster_7
9. okt 2019

Dávam ich už len na noc vydržia v pohode 12 hodin. A co sa týka veľkosti postrehla som túto zmenu hmotnosti ako zmenili teraz naposledy obal.

mary841
autor
12. okt 2019

Ďakujem za vyjadrenia, aj ked som sa pytala iba na jednu konkretnu vec 😀 nevadi, tu na konikovi som si zvykla, ze zeny pridavaju aj iny nazor do temy 🙂 na Slovensku sa predavaju iba polske plienky, pokial viem.
Pekny den prajem 🙂

simona92101
12. okt 2019

@mary841 tie rozdiely v kg a pocet plienok v baleni v kamennych predajniach a na nete su aj pri inych znackach. Vsetko zavisi od vyrobcu. Stalo sa aj mne ze kamaratka mala pampers rovnake balenie ako ja a jej vyhovoval a mne nesedel,u nej maly vydrzal vnoci v pohode s jednou plienkou a moja mala uz po 4 h precikana nakompletku🤷‍♀️ treba vyskusat a kupovat len z urciteho obchodu osvedcenu kilaž

nikiki29
12. okt 2019

@mary841 pampers hlavne mení teraz balenia, staré majú iné váhové rozpätie ako tie nové, pravdepodobne sa teda zmenili trochu aj vlastnosti. Ak spĺňa hranicu na plienky 3, zobrala by som už väčšie, alebo z menších len menšie balenie 😊