Plyšové hračky na uspávanie bábätka

251725
18. júl 2017

Prosím vás nemate skusenosti stymi plysovimi hračkami na uspavanie bábätká.

clara474
19. júl 2017
Používateľ clara474 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od clara474.

Ni nie, plysove hracky urcite nie, je tam vela prachu a alergenov. spanie s plysovymi hrackami sa neodporuca ani pri starsich detoch, pri babätkach toboz nie. Radsej hracky z inych materialov, ktore sa daju lahko umyt alebo sterilizovat, plysovymi hrackami zvysujete pravdepodobnost ze vase dietatko bude alergik. Ak by ste sa rozhodli kupovat nejake hracky online tak mozno vyuzijete toto. http://www.kuponyzdarma.sk/bambino-sk/

nina19833
19. júl 2017

Tiež by som sa radšej vynechala plyšáky pri malých deťoch. Na tých sa chytá najviac prachu. To už by som radšej nosila dieťa na rukách ako mu dávala plyšáky. Nechcem nikoho uraziť ale radšej ešte s tými plyšákmi počkaj 🙂

lilu7
21. júl 2017

Moj ma na konci postele hracieho hrocha - je trochu plysovy ale islo mi o melodiu aby ho uspala a v rukach ma namiesto plysaka maleho mojkacila ktoreho casto periem.