Podkládate babätká na noc v postielke?

tanja61
6. jan 2008

ahojte chcem sa vas opytat ci pod ramienko podkladate svoje deticky na noc v pripade keby si odgrclo dakujem

elise
6. jan 2008

tanja ja som nepodkladala malý ked ni niekedy neodgrgol tak otočil hlavičku na bok a vygrcol tošku mliečka, na bok som dávla plienočku aj pod hlavičku až teraz ked bol malý chorý a mal soplík tak som pre lahšie dýchanie vložila vnkúš pod madrac v postielke pod hlavičkou trochu som vyvýšila miesto pod hlavičkou ale stále spáva na rovnom bez podušky a pod hlavičkou má plienočku 😉

jaduska
6. jan 2008

Keď bola naša ešte v perinke, tak som ju dávala ležať na bok, opretú chrbtom o bok postieľky. Teraz už spí vo veľkej posteli ,tak nepodkladám a väčšinou sa sama otočí na bok a tak spinká.

bubba
6. jan 2008

ja som podkladala kym bola v perinke,aby sa nahodou neprekotila,ale od 2mes uz v perinke nechcela a nepodkladala som dala som ju spat na bok opretu o bok postielky

sarfy
7. jan 2008

ja mam pod madracom zlozeny kojaci vankus, cize mala spi na madraci ktory je tak cca 30 stupnov od vodorovnej polohhy, mam to tak kvoli refluxu. malu to nepusti spat inak ako s hlavickou bud na jednom alebo druhom boku..

tanja61
autor
7. jan 2008

dakujem za odpovede.... 😉