Poplatok za opatrovanie detí

alexandra0620
18. okt 2012

Milé mamičky. Myslíte si, že cena 260 eur a k tomu strava je veľa za opatrovanie detí v minikolektíve, je tam zabezpečený individuálny prístup, vysokoškolsky vzdelané opatrovateľky, lukratívne priestory v centre mesta a k tomu možnosť komunikovať s detičkami v anglickom jazyku. Zdá sa vám to veľa alebo nie? Neviem si o tom nejako urobiť úsudok, hm 🙂

xlucia
18. okt 2012

@alexandra0620 hmmmm a vek? o ake deti ide v tom minikolketive. trojrocne je ine ako 5 rocne

sissy27
18. okt 2012

@alexandra0620 záleží od uhla pohľadu - ak si podnikateľka v tomto smere, tak je jasné, že je to málo.. ak si mamička a máš na výber, nie je to málo, ale sú isto aj drahšie (v BA určite)... ak si mamička a nemáš na výber, tak si vďačná aj za túto možnosť 😉
lukratívne priestory v centre mesta to môže znamenať aj storočnú zvlhnutú budovu kde historici nepovolia rekonštrukciu a opatrovateľky s VŠ tiež nie sú zárukou kvality... 😎

alexandra0620
autor
18. okt 2012

Ja si to zisťujem, sissy27 som tá prvá z možností, teda podnikateľka, a myslím, že je to aj dosť náročná práca, venovať sa detičkám dennodenne 10 hodín ak to človek ozaj chce robiť s láskou ako poslanie a okrem toho prenajaté priestory nepustia cenu moc dolu 😒 Ja som len chcela poznať názor maminiek- rodičov, koľko sú ochotní dať za túto službu a vôbec aké majú možnosti.

m.i.r.i
18. okt 2012

@alexandra0620 zalezi v akom meste ( vidim, ze si z Kosic, tak v KE?)..lebo je to velky rozdiel ci Bratislava alebo Humenne napriklad..to centrum mesta by ani mna nenadchlo pri detickach, to nech nadchyna investorov ktori tam stavaju byty ( aj ked to tiez nechapem, ako chce niekto byvat v centre 😉 )...ucitelky s VS nezarucia nic, ale ak maju dobru prax, mozno zahranicnu staz a hlavne laskavy pristup, tak je to iste ovela lepsie..a tiez veru o ake velke deti ide..lebo mensie si urcite vyzaduje viac pozornosti a starostlivosti ako vacsie...

m.i.r.i
18. okt 2012

inak ale ak su to deti do 3r, tak cena do vysky prispevku na opatrovanie deti je podla mna akceptovatelna pre drvivu vacsinu mamiciek...ked mozu ist do prace a zariadenie im preplati stat

alexandra0620
autor
18. okt 2012

a ide o detičky od 1 roka do 3 rokov

alexandra0620
autor
18. okt 2012

m.i.r.i. presne to som si chcela zisťovať, keďže ja prevádzkujem opatrovanie detičiek na živnosť a do troch rokov, tak dostane mamička teda nejaký príspevok od štátu?

gale1
18. okt 2012

@alexandra0620 áno, do výšky max.230.- Eur

nercia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nercia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cancara
6. nov 2012

Opatrím dieťatko v Pezinku alebo blizkeho okolia. Mám auto, čiže nie je problém pre dieťa prísť alebo doviezť.
Mám 30 rokov a momentálne som na RD. K môjmu 14 mesačnému synovi by som rada privítala kamarátku alebo kamaráta 🙂
Skúsenosti o starostlivosť o dieťatko som získala pri mojom synovi a 3 ročnej neterke.
Bývame v Pezínku blízko prírody.
Dieťatko rada opatrím v ktoromkoľvek čase, cez víkend, sviatky alebo aj v noci.

luciaspi
12. nov 2012

TT a okolie :hladam opatrovatelku pripadne maminu s babom ktora by nam opatrila nase 1,5 rocne dievcatko denne...

modrofuzik11
12. nov 2012

ja davam nasej pani opatrovatelke 2,5 na hodinu, chodi ku nam tak 3 x do tyzdna, na cca 5 hodin. je do vela alebo malo?

drichmoska
22. nov 2012

Opatrím v okolí okresu Poprad dieťa/deti,zabezpečená strava,vybavenie pre deti-hračky,edukačný materiál na tvorivosť a zdravý vývin.Som pedagóg s dlhoročnou aktívnou praxou. 🙂

eeffka
20. dec 2012

ja hladam opatrovatelku k 1r dietatu v KE

veve39
20. dec 2012

@modrofuzik11 neda sa na zaklade sumy povedat co je vela a co malo, zavisi od mesta, kedze aj naklady na byvanie a tym padom aj mzdy sa odbijaju od lokality...ja platim opatrovatelke, ktora chodi k nam domov 4€/hod (BA) - je to kratkodobe opatrovanie, par hod. tyzdenne, je to taky cenovy stred - da sa tu zohnat opatrovanie aj lacnejsie, aj drahsie...urcite ide aj o skusenosti opatrovatelky

buchly
3. jan 2013

Kočky, hľadám opatrovatelku k 3roč. synovi . Som z Pezinka. Ide o opatrovanie v čase od 5.30 do 7hod 6x do mesiaca a 6 x v čase od 17.30 do 7 hod. Nepoznáte niekoho ? dakujem Maja. email. buchly @azet.sk

zebra41
3. jan 2013

@alexandra0620 ja som z NR a platime 230Eur zaklad plus strava 2eur na den. A pride mi to v pohode. Ja viem,ze musis cosi napisat o tych jaslickach, ale pre mna inzerat ako individualny pristup, vysokoskolsky dozor, lukrativne priestory v centre mesta su fakt take bla, bla, bla....a vysvetlim ti preco. Ja potrebujem jaslicky blizko domu alebo prace - cize to,ci su v centre zalezi kde byvam a od toho kde robim. Chodim do prace autom - takze ak by som nasla jasle, ktore by sice neboli blizko domu ani centra,ale v rozumnej vzdialenosti bez kolon a je to rodinny dom v tichej oblasti, tak si vyberiem radsej to. Moje dieta nepotrebuje byt v centre mesta. Co sa tyka individualneho pristupu...to tvrdia vsetky sukromne jaslicky. Ako to chces zabezpecit? Kolko bude deti a kolko opatrovateliek? Cize dokazes zabezpecit,ze kazde dieta moze ist spinkat,ked bude chciet a nie podla rozvrhu s ostatnymi detickami? Ak jedno alebo dve z deti spia v inych hodinach ako ostatne deti - vies zabezpecit,ze stravia vonku rovnako dlhy cas? Vies zabezpecit individualnu stravu? Niektore deti citaju, niektore behaju, niektore sa nehraju s hrackami - ako sa tu zabezpecuje individualny pristup? Pre mna bolo dolezite,aby davali spat podla potreby a nie podla rozvrhu a tiez,ze byva vonku dostatocny cas. No a vysokoskosky personal....no vies kolko ludi ma vysoku a clovek ani netusi preco? A hocaku vysoku alebo primerane vzdelanie pre pracu s tak malymi detmi? Ano, dieta sa nejako vyvija aj v tomto veku - no tu je dolezite,aby sa mohlo co najviac hrat, aby malo spravnu stravu, dostatok spanku a pobyt na cerstvom vzduchu. Samozrejme sa mu treba aj venovat, no ci mas alebo nemas vysoku skolu neznamena,ze mas charakterove crty na pracu s detmi. Proste, ci si ty alebo tvoj personal clovek, ktoreho ked deti vidia si hned oblubia - ja mu vyberiem radsej taku ucitelku ako tu s vysokou.

buchly
4. jan 2013

Kočky, hľadám opatrovatelku k 3roč. synovi . Som z Pezinka. Ide o opatrovanie v čase od 5.30 do 7hod 6x do mesiaca a 6 x v čase od 17.30 do 7 hod. Nepoznáte niekoho ? dakujem Maja. email. buchly @azet.sk

marekmotyka
9. jan 2013

Opatrim vase dietatko.Som lekarka na materskej,mam 15mesacneho synceka a hladam mu aj spolocnost,sameho ho to uz nebavi a do jasli ho este nechcem dat.Ak by ste mali zaujem piste🙂.Sme z BA-Ruzinov.Miska

mirka_nagy
13. feb 2013

@modrofuzik11 a odkial si?

modrofuzik11
21. feb 2013

@mirka_nagy z martina

aupairkosice
25. mar 2013

môžem odporučiť na opatrovanie pre Košice zodpovednú slečnu so skúsenosťami .. kontakt a bližšie info na www.aupairke.sk alebo info@aupairke.sk 🙂

lucida
26. mar 2013

Opatrim dietatko NR a okolie,som na materskej s mladsou dcerkou,starsia chodi do skolky....

aupairkosice
4. apr 2013

Dobrý deň, mám 23 a opatrovaniu detičiek sa venujem už 6 rokov. Opatrovala som detičky každého veku. Mám skúsenosti s opatrovaním detí aj pravidelne, chodievala som s rodinou na služobné cesty, výlety, dovolenky.. starala som sa o detičky u nich doma aj niekoľko dní, kým boli ich rodičia na služobke. Momentálne mám pár detí v opatere, ale na príležitostné stráženie, preto si viem zadeliť čas i pre ďalšie detičky. Na opatrovanie som si založila živnosť a je to jediný pracovný smer, ktorému sa venujem. Som externou študentkou VS.

zdenka821
9. máj 2013

Dobrý deň, hľadám pani, najlepšie staršiu, na dochodku, na odprevádzanie mojho syna do školky, 1týždeň v mesiaci a na nepravidelnú výpomoc okolo detí. Prešov-Šváby

jeanethe
15. máj 2013

Dobry den maminky,ponukam vam opateru vaseho dietatka u mna doma vo Vinicnom pri Pezinku,som zdravotna sestra,momentalne mamina v domacnosti a skusenosti s opatrovanim deticiek mam dlhodobe...aj teraz hladame noveho maleho kamarata,alebo kamaratku,s ktorymi budeme travit cas,pokym bude ich maminka v praci ci vo fitku ci podobne.Blizsie info na jeanethe@centrum.sk

dostalka
27. máj 2013

Dobrý deň,
rada postrážim akékoľvek staré dieťatko, pokiaľ by sa jednalo o väčšie dieťa viem vypomôcť s odvozom na tréning, atď. (po dohode), výpomoc v domácnosti,.. Sama mám 2 chalanov vo veku 14r. a 4r. Podnikám > som časovo flexibilná .
KOŠICE III
0905363954
dostalka@netkosice.sk

ucitelkalubka
28. máj 2013

Dobrý deň, ponúkam vám opatrovanie vašich ratolestí počas letných prázdnin. Som 28 - ročná učiteľka materskej školy a počas letných prázdnin, v čase povinnej dovolenky, by som rada aktívne trávila čas možno aj s vašimi deťmi... popremýšľajte a ak máte záujem, ozvite sa... KOŠICE