Popruhy na vedenie detí. Máte s tým skúsenosť?

loren
24. apr 2008

mate s tym niekto skusenost

cairka
24. apr 2008

občas sme používali, keď už sama chodila -asi do roka a pol, ale nosím ich stále v taške, keby bolo náhodou treba

moc sa mi nepáči, keď tak na tom visí dieťa, ktoré ešte nevie samo chodiť, ale to je vec maminy

loren
autor
24. apr 2008

no sara sa len uci chodit ale ona ide bezhlavo a strasne rychlo a chcem to mat ako poistku pre pripad

ena
25. apr 2008

my sme pouzivali chvilu, maly zacal chodt v zime, tak aby neclupol do snehu, respektive tej clapkanice.. ale krpec rychlo zistil, ze ked sa na popruhy zavesi, tak ja ho udrzim a potom sa uz vesal naschval, ved zabava 🙂 ale tie popruhy sme pouzivali aj ako popruhy do vanicky, ked uz vedel sediet.. ( na dne vanicky sme mali kruzky o kotre sa popruhy dali upevnit.)

teraz by sa nam zislo nejake voditko, aby mi neutekal kade tade 😀

nikuliq_
25. apr 2008

kočky, a kde sa take popruhy daju kupit? my mame zdrav. problemy, aj ked myslim, ze maly by uz aj celkom zvladal chodit trebars za jednu rucku stale sa velmi boji, lebo uz zazil vela padov. mozno by pre nas bolo dobre toto vyskusat. ale to len tak uvazujem

lyongirl
25. apr 2008

Ja som si objednala z Quelle a malý chodí popri nábytku a stene, ale vonku je pravda, že visí, tak to má a držím ho aj za jednu ruku. Myslím, že je to dobré, ak už vie dieťa ako-tak chodiť samé a nebude padať, lebo ho zachytím. Zatiaľ vidím, že to nie je ešte moc vhodné, lebo nemá stabilitu v nôžkach, ak sa niečoho nedrží, ale teším sa, že to využijeme.

medka29
25. apr 2008

ahojte, ja som si ich kupila v predajni pre deti na Košickej v Ba ale daju sa objednat aj na www.babetkovo.sk a su tam omnoho lacnejsie. Pouzivala som ich ale len chvilu, ked maly uz sam chodil v byte ale po trave alebo piesku samozrejme este neudrazal rovnovahu tak casto padal. Bolo to dobre lebo nepadal do spiny.