Používame cookies. Viac informácií tu. OK
janulka182
3. feb 2012

ja prave citam Annette Kast-Zahn: Jak naucit deti pravidlum. ona ma super knihy aj o jedeni a spani deti.

lucka1987
3. feb 2012

respektovat a byt respektovam 😉 ale netreba zabudat na to, ze deticky necitaju knihy ako sa maju chovat k nam.. tak by sme sa mali viac spoliehat na nase instinkty a materinsky cit ako na vychovne tabulky .

pepiminarik
3. feb 2012

ano mozem suhlasit. nedavno som sa k nej dostala. este ju nemam docitanu a povedala by som, ze su to samozrejme veci, len si ich neuvedomujeme. ked nam to takto niekto nasoli na papieri, tak nad tym clovek zacne uvazovat a musim dat za pravdu, ze to naozaj funguje. 🙂

shinelove
3. feb 2012

ahoj, od Tracy Hogg: The babywhisperer solves all your problems
tato kiha je sice iba v anglictine, a nasla som aj vo FR , ale je super- velky trhak v USA 😉 a ja som to tiez vyskusala na svojej malej dcerke a fakt to funguje. je ohladom rezimu
pre dieta, vychovy, papania, vyvoja psychuky a tak...( potom nie je ani problem s kolikami a tak , ak ma dieta svoj rytmus) ja som zacala ked mala 2 tyzdne 😎

rainbow16
3. feb 2012

mozes kuknut aj tuto knizku, bol z nej uryvok aj v niektorom cisle casopisu Mama a ja: Efektivní rodičovství krok za krokem (Don Dinkmeyer, Gary D. McKay). su tu kapitoly ako - pochopit chovanie deti a priciny preco deti zlobia, ako lepsie porozumiet svojmu dietatu aj sebe ako rodicovi, komunikacia-ako nasluchat dietatu a pod.

blumka
3. feb 2012

Jak mluvit aby nas deti poslouchaly , jak naslouchat aby nam deti duverovaly od Adele Faber, Elaine Mazlish...

ivanka85
4. feb 2012

@blumka ano tato je velmi dobra, suhlasim

Tu začni písať odpoveď...

Odošli