Poradíte opatrovateľku v Martine?

modrofuzik11
11. aug 2012

Ahojte dievčatá, hľadám milú opatrovateľku v Martine, ktorá má rada deti a má s nimi skúsenosti. Ak ste tu nejaká, ktorá by ste mali záujem alebo viete o niekom, prosím, ozvite sa mi. Ďakujem.

miskovapetka
11. aug 2012

Ahoj a pre obe tvoje deticky? Ako casto a na ako dlho? Viem o jednej super babe stara sa o deti kamaratke,pretoze ona koli praci nemoze byt stale s nimi, pred tym sa starala zase inej kamoske o dvoch chlapcov, ma rada deti,je sikovna a zodpovedna...opytala by som sa jej,ked mi das vediet, a potom by som ti poslala kontakt na nu 🙂

mmaattuuss
3. okt 2012

Ahojte. Ak by niekto mal zaujem o opatrovanie dietatka, ozvite sa v IP. Dakujem.

romannasport
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oringla
7. dec 2012

ahojte, hladam momentalne opatrovatelku k mojej 14-mesacnej dcere. neviete o niekom? najlepsie by bola nejaka pani, ktora by sa tym nezivila, ale skor si chcela takto privyrobit. dakujem

lenka556
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
19lucy86
18. jan 2013

Ahojte baby ak by ste potrebovali postrazit drobce kludne ma mozete kontaktovat...som na materskej s mojou 2 rocnou dcerkou-takze na case opatrovania sa vieme dohodnut...inak v pripade potreby u nas deti prespavaju...cislo na mna 0918407349 alebo mail lpolacikova@gmail.com

lubikmama
31. jan 2013

Ahojte maminy z Martina, veľmi rada vám opatrím vaše detičky počas celého dňa , aj vo večerných hodinách, len za mierny poplatok.

kukulienka111
5. aug 2014

Ak by mala nejaká mamina záujem, rada by som opatrila jej detičky. Som z MARTINA (z centra). Skúsenosti s opatrovaním mám, opatrovala som 6 - ročné dievčatko (vyzdvihovala som ju zo škôlky, strážila a hrala som sa s ňou do príchodu rodičov, v čase prázdnin som s ňou bola celý deň) a taktiež som opatrovala 7-mesačné dvojičky (kŕmenie, prebaľovanie, kočíkovanie). Ozvite sa 🙂

powerica1
18. máj 2015

Dobrý deň súrne hľadám opatrovateľku k 3 ročnému synovi . Išlo by o zanasanie do škôlky a vyzdvihnutie zo škôlky podľa toho akú zmenu budem mat. Poprosím ak o niekom viete ozvite sa mi ďakujem pekne

katusik750
17. nov 2015

Dobry den ak ma niekto zaujem o opatrovanie deticiek v Martine a okoli napiste na mail katusik750@gmail.com. Na podmienkach sa vieme dohodnut aj osobne ci telefonicky. Tesim sa na vase ponukyyy. 🙂 🙂 🙂

tinustinka
3. feb 2016

Dobrý den, ak by niekto potreboval opatřit dieťatko kľudne mi pište na email nelinka212@azet.sk alebo na číslo 0940741218 . Som z Martina - jahodniky. Už som opatrovala veľa detičiek takže viem sa postarať o vaše ratolesti.

jarmilaliskova
5. mar 2016

Ahojte mamičky,som s Martina,ponúkam a mám záujem o opatrovanie detičiek od 0-4rokov.Pre mamičky ktoré chcú pracovať,čiže dlhodobo.S opatrovaním mám skúsenosti.Aj s mojím manželom máme deti veľmi radi.Táto práca ma napĺňa a preto Vám nechâvam svoj email: jaruska.buocikova.liskova@gmail.com

funny1612
9. mar 2016

Dobrý deň, potrebovala by som občas opatriť 5 - ročného chlapčeka, čiže hľadám nejakú zodpovednú, milú osôbku so skúsenosťami s detičkami. Nájdem?

cakankanedockava
7. apr 2016

Ahojte mamicky, hladam milu zienku na obcasnu vypomoc s mojim syncekom 2 rocnym. nie Praxniepodmienkou, len hravy, mily pristup. Dakujem

lenka23011992
15. apr 2016

Dobry denn mamicky viete o neakkej slecne pani co sa stara o deticky poprosim kintakt dakujem

jayjay
10. máj 2016

Dobry den Lenka, viem o skvelej pani z MT, ktora ma so starostlivostou o deticky skusenosti, ma i doporucenie, i zakladny zdr. kurz. Ak mas zaujem napis a dam ti kontakt. Pekny den.

katiejordan
15. aug 2016

Zdravim mamicky, viete poradit "opatrovatelku", niekoho kto si chce takto privyrobit napr.k dochodku a ma mily, hravy a pozitivny vztah k detom? Mam 2rocneho chlapceka a potrebujem strazenie od po do pia pocas mojej pracovnej doby. Dakujem za kazdu pomoc 🙂 krasny den vsetkym

jayjay
15. aug 2016

Ahoj katiejordan, viem o skvelej pani z MT, mob: 0908 937 804.
S ohladom na skusenosti a pristup k detom je skutocne na jednicku!! Ma i zdravotnicky kurz. Kludne jej zavolaj. Pekny den, eb

cakankanedockava
17. aug 2016

@jayjay dakujem, beriem na vedomie...maly nam nastupuje do skolky teraz, tak to hadam nebude tak casto potrebne

jarmilaliskova
17. aug 2016

@katiejordan Dobrý večer,ešte hľadáte opatrovateľku pre vášho synčeka?

katiejordan
21. aug 2016

@jarmilaliskova ano este hladame 🙂 mate zaujem?

slnieckozlc
23. aug 2016

Ahojte baby. vidim, ze ste sa tu radili ohladom opatrovatelky v martine. tiez hladame. potrebovala by som od pondelku do piatku pocas pracovnej doby. dakujem.

jarmilaliskova
24. aug 2016

@katiejordan mala by som záujem,opatrovanie by malo byť od pondelka do piatku,áno?Na koľko hodín? J.Líšková

jarmilaliskova
24. aug 2016

Reagujem na Váš oznam,hľadáte opatrovateľku pre vaše dieťa.Od pondelka do piatku,na koľko hodín ?S mojej strany by to bolo možné

jarmilaliskova
24. aug 2016

@slnieckozlc Reagujem na Váš oznam,zháňate opatrvateľku pre vaše dieťa,na koľko hodín denne ?Mala by som záujem.J.Líšková

katiejordan
25. aug 2016

@jarmilaliskova od 7:30-16:30

katiejordan
26. aug 2016

@jayjay dakujem krasne, viete aj cenovo? Dakujem

jarmilaliskova
28. aug 2016

@katiejordan Dobrý večer,je to deväť hodín denne,finančne by to bolo 120 € za týždeň s obedom pre dieťatko

katiejordan
28. aug 2016

@jarmilaliskova cize to beriete ako hlavny zdroj prijmu. To nehladam. Dakujem

jarmilaliskova
29. aug 2016

@katiejordan Ano,nie som dôchodkyňa,ktorá by si potrebovala len privyrobiť.Ok