Poradíte opatrovateľku zo Žiliny a okolia?

vendulka80
24. nov 2012

Ahojte,viem,ze tato otazka sem asi nepatri ale surne hladam zodpovednu opatrovatelku zo Ziliny alebo okolia. Mate niektora skusenosti? Dakujem za kazdu pomoc pripadne aj za kontakt do IP

janka9898
24. nov 2012

a na kolko hodin a dni by to malo byt?

4katarinakralova5
19. dec 2012

Aké staré je vaše dieťatko?

tinka1987
19. dec 2012

Ja mam oparovatelku z Povlusia a som spokojna, maly je u nej od 10 mesiacov

ellie8
27. jún 2015

Dobrý deň 🙂,
počas nastávajúcich letných prázdnin budem mať celé tri mesiace voľno (júl, august, september 2015) a veľmi rada sa vám postarám o vaše dieťatko u seba doma (v modernom a čistom prostredí s veľkou záhradou). S deťmi (veku 0,5 - 12 rokov) mám niekoľkoročné skúsenosti a zbožňujem ich. Som pokojnej a veselej povahy, nie som prísna ani konfliktná, nič neriešim krikom, radšej dieťatko zamestnám zábavnou alebo kreatívnou činnosťou, máme množstvo hračiek. Som mladá, aktívna, nefajčím, nepijem, som 100% zodpovedná, končím vysokú školu a plynule hovorím anglicky. Mám auto, ponuka sa vzťahuje na mesto ŽILINA a okolie.
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte cez správu tu na Modrom koníkovi alebo na email Acti8888@azet.sk
Do správy prosím uveďte aj telefónne číslo aby som sa vám mohla ihneď spätne ozvať.
Veľmi pekne ďakujem, že ste venovali chvíľku času prečítaniu môjho príspevku 🙂 .

bellamey22
2. dec 2015

Zdravím, ja som opatrovateľka ak by niekto potreboval pomôcť.
😅