Poraďte darček pre dievčatko na 1. narodeniny

maruska1001
14. jún 2020

Ahojte, neterka má čo chvíľa narodeniny a neviem aký darček jej kúpime. Všade je všetkého veľa a nevyznám sa v tom. Čo poradíte z vlastnej skúsenosti? Ďakujem

pribinak
14. jún 2020

Odrazadlo, kočík pre bábiku, lego duolo, interaktívna kniha, ...

kristina2412
14. jún 2020

@maruska1001 ruzovu Tatrovku

amienne
14. jún 2020

Ja si myslim, ze knizka vzdy fajn darcek. U nas su top hrackou drevene kocky u oboch dievcat. Rozvijaju motoriku, kreativitu.

ludinka
14. jún 2020

@maruska1001 odrážadlo, ak ešte nema

lenka2710
14. jún 2020

@maruska1001 odrazadlo, drevené kocky, knižka so zvukmi napríklad zvierat, vkladacky rôzne, nejaké lego pre najmenších, detský klavír 😉 máš pravdu, je toho strašne veľa, my keď ideme kupovať niečo pre našu, tak hodinu chodíme a nevieme co a to sme si mysleli, že pre vlastné dieťa to bude jednoduchšie 😂

karmen118
14. jún 2020

Skús sa opýtať rodičov, čo by pre malú chceli, aký darček, prípadne sa poskladať na niečo drahšie s nimi. Tak je to najlepšie a človek aspoň vie, že nekúpi niečo zbytočne.

anastazia93
14. jún 2020

U nás tiež zabodoval kočík pre bábiku, odrážadlo/trojkolka, latková bábika, knizky- my nie sme zástancovia elektronických takže obyčajne knižky ale s okienkami kde niečo tahas posuvas (odporúčam vydavateľstvo Svojtka napr.edicia Čo sa deje - na ihrisku, v cukrárni...) Myslím že aj Duplo alebo nejaké drevené stavebnice by mohli byť fajn, alebo hudobné nástroje (klavírik, xylofon...) 🙂

zuzkaz91
14. jún 2020

Knižky pre jednoročné s niečím čo tahas,otváras absolútne nevhodné keď to není z dreva alebo kovu aby to neroztrhlo..

hettinka
14. jún 2020

@maruska1001 1-ročnej to bude jedno. Kúpila by som malu hračku a peniaze, nech jej rodičia odložia alebo kupia čo využijú.
Určite nie zvukové hračky, polmetrove ružové auto, alebo inú opachu bez dohody s rodičmi.

mimka795
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofiia87
14. jún 2020

@maruska1001 uciaca veza

kristiii
14. jún 2020

@maruska1001 spýtaj sa rodičov malej, čo by sa jej hodilo, čo by potrebovala, aby nedopadla ako môj malý kedysi, že dostal trojo hračiek do piesku, pričom jedny sme už samozrejme aj mali. Ale tipy tu padli dobré, môj mal napríklad veľmi rád tie zvukové knižky, čo tu niekto spomínal a nepoznám dieťa, ktoré by ich nemalo rado

jany149
14. jún 2020

@maruska1001 ja na tvojom mieste by som sa tiež opýtala rodičov;aby si napríklad nekúpila niečo čo donesú druhí..
Ak to nechajú na teba....tak.. .ja mám dcéru a na prvé narodeniny dostala bábiku so zvukmi- plače smeje sa kašle hovorí mama...a na druhé narodeniny takého interaktívneho maca spieva; hovorí abecedu....
Alebo odrážadlo; knižky.... kočík pre bábiky...

kiki9871
14. jún 2020

@maruska1001 ja by som poradila s rodicmi, co ju bavi, lebo napr. sestrina mala dostala kocik a babiku a ju to maximalne nezaujima, lebo sa rada hra so stavebnicami napriklad. Tak aby darcek nezapadal zbytocne prachom 😃