Poraďte opatrovateľku deti v Nitre

mrauco
2. mar 2013

Potrebovala by som odporucit nejaku spolahlivu slecnu, ci pani k skoro 3 rocnemu drobcovi, nepravidelne, vecer, ci cez den na par hodin. Preto by som rada zistila, kde ste niekoho takeho hladali,alebo ci mate nejake dobre skusenosti s niekym konkretnym.

sisa1320
2. mar 2013

@mrauco Pekný večer prajem 🙂 Ja som študentka, študujem v Nitre a taktiež čakám bábätko, ale som ešte plne schopná venovať sa aj iným veciam kedže chodím normálne do školy 🙂 A ak by ste nemali nič proti tak by som sa aj rada podujala na opatrovanie, skúsenosti mám, pretože mám 3,5 ročnú sestričku, ide len o to, že rozvrh mám kadejaký, ak by sa to nejako dalo prispôsobiť a mali by ste záujem, tak som tu pre Vás. a myslím, že aj spoľahlivá som 🙂 je to už len na vás.

patkapa
4. mar 2013

@mrauco Dobry vecer,som 23rocna studentka priamo z Nitry.mam bohate skusenosti s detmi,pracovala som v detskom kutiku,chodievala som opatrovat do rodin a robila aj v jaslickach. ak by ste mali zaujem som k dispozicii.

klaudiaznr
14. júl 2013

dobry den...som mamicka dvoch dcer a s mladsou som na MD...mam v opatere jedno dievcatko...v pripade vasho zaujmu rada postrazim aj vasho drobceka 🙂 kludne ma mozete kontaktovat na 0905874229 a mozeme sa nezaväzne porozpravat...zatial dakujem a prajem pekny den... 🙂

ywetta
14. júl 2013

@sisa1320 , ahoj a kolko si beries na hodinu?

ywetta
14. júl 2013

@patkapa vasa hodinova taxa je kolko prosim?

mishu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katiusharova
21. okt 2013

Dobry den, som 20-rocna ruska studentra VS v Nitre. S pondelka po stvrtok som v NR, stvrtok az nedelu som v BA. Mam rada deti, mam prax v opatrovani. Rada by som pomohla 🙂 0907 798 415 🙂

brontofuzik
7. jan 2014

Milé mamičky🙂 ak by ste potrebovali opateru k Vaším ratolestiam, neváhajte ma kontaktovať, mám pedagogické vzdelanie a skúsenosti s opatrovaním detí🙂

veronikanikuska29
5. feb 2014

Dobrý deň,som 22ročná baba z okolia NR.Rada postrážim a opatrím vaše dieťatko,nakolko sa na to svoje ešte nechystám a moj vztah k deťom je velmi kladný a mali by ste záujem možte ma kontaktovať🙂 som zodpovedná,spolahlivá a pracovitá. S detmi viem príjemne vystupovať🙂

veronikanikuska29
5. feb 2014

@mrauco Dobrý deň,som 22ročná baba z okolia NR.Rada postrážim a opatrím vaše dieťatko,nakolko sa na to svoje ešte nechystám a moj vztah k deťom je velmi kladný a mali by ste záujem možte ma kontaktovaťemoticon som zodpovedná,spolahlivá a pracovitá. S detmi viem príjemne vystupovať.🙂

mrauco
autor
6. feb 2014

Potrebovala by som opateru k malemy,ked je chory najlepsie nuekoho,kto je priamo z nr.

moan1023
9. feb 2014

NITRA 🙂 Som študentka UKF v Nitre mám 24 rokov a štvorročné skúsenosti s opatrovaním. Mám pozitívny prístup k deťom, som zodpovedná, milá a spoľahlivá. O Vaše detičky sa môžem starať počas týždňa (samozrejme s ohľadom na moju školu) i vo večerných hodinách a počas víkendov. Škola mi začína 17.2. a vyučovanie mám každý pondelok a stredu. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na t.č. 0910598896 alebo mailom: valuchova.monika@gmail.com

eva5071
18. mar 2014

Dobry den som zena na materskej dovolenke mam 27rokov som z nitry mam male dieta dievcatko na to ze som matka tak mam skusenosti z malimi detmi som spolahliva a zodpovedna a rada sa vam postaram o vas ho dropceka . A ak treba pimoct domacnosti upratat ci navarit alebo ozehlit rada pomozem ak treba pripade ak mate zaujem moje tc je 0902792270 alebo 0918746351.

tisa
2. apr 2014

hľadám opatrovateľku k jedenásť mesačnej dcérke štyri dni v týždni u nás doma (lužianky) Ak máte záujem píšte IP

15zuzka4
22. apr 2014

Dobry den. Viete mi prosim poradit nejaku opatrovatelku v Nitre? Keby sa nahodou niekto nasiel je tu moje telefonne cislo : 0904862586.Dakujem

evina57
22. apr 2014

Ahojte, možno budem potrebovať v piatok večer postrážiť 3 ročného krpca. Asi od 19 00 približne na cca 3-4 hodinky, ktorá by mohla? Píste mi správy, ďakujem 🙂

ingrid23
23. apr 2014

@tisa dobrý den mala by som záujem o opatrovanie vasej dcérky mam 23 rokov a skúsenosti s opatrovaním detičiek

paulii12
22. máj 2014

@tisa Dobrý deň, mám 19 r. Práve som skončila SŠ. Som z Lužianok a mám dobrý vzťah k deťom, ak by ste mali záujem môžte mi napísať na e-mail p.budzelova@centrum.sk

moan1023
30. máj 2014

Milé mamičky, ponúkam celodenné opatrovanie a pomoc v domácnosti v Nitre. Viac informácii v správe 🙂

apoloma
25. júl 2014

Hladate opatrovatelku? Nevahajte ma kontaktovat ..nastupit mozem od oktobra od 8:00max do 15:00 skusenowti mam vac info ip

lusynma
25. júl 2014

Dobry den hladam opatrovatelku k mojmu trojrocnemu synovi na dlhodoby uvezok.Trnava

lucka33
28. júl 2014

Opatrovanie detí vo veku od 6mesiacov do 3 rokov u mňa doma, bývame na dedine v rodinnom dome so záhradou a detským ihriskom. Od októbra v čase cca od 8.00 - 15.00. Viac info v IP 🙂

misickaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evina57
24. sep 2014

NITRA!
Dobrý deň, som 26 ročná mamina, mám 3 ročného syna. Rada by som opatrovala Vaše dieťa-deti, na veku nezáleží. Tel. číslo do správy. Pekný deň 🙂

majka3891
30. sep 2014

Dobrý deň,
opatrím Vaše dieťatko, na veku nezáleží. Mám 31 rokov, s deťmi mám skúsenosti, hoci vlastné zatiaľ nemám, ale v rodine a kamarátkam som už opatrovala viaceré detičky.
Preferujem skôr opatrovanie u nás doma - bývame s manželom v Nitre, na Klokočine, ale ak bude treba viem sa prispôsobiť a prísť aj k Vám.

suskomusko
3. okt 2014

Hladam vysokoskolacku ako pestunku k 9 roc.dcerke v Nitre, nakolko pracujeme obaja na zmeny...10.2014,Nitra
0904519466
volaj prosim ihned

kacena85
16. okt 2014

@suskomusko dobry den.je to este aktualne?mate dake pevne casy a dni kedy treba opatrovat,ci len daktore dni

jajaa4
21. okt 2014

@mrauco Dobrý deň, hľadáte ešte opatrovateľku k dieťatku ? ďakujem za odpoveď

noidue
3. nov 2014

Dobrý deň.Milé mamičky,ak sa potrebujete rýchlo vrátiť do práce,tak rada vám postrážim vašu ratolesť.Už opatrujem jedno zlaté dievčatko a radi by sme do našej partie zobrali ešte jedného člena.Mám 41 rokou a sama som vychovala dve krásne detičky dcéra má 21 a syn 11 ,tak ak by ste mali záujem tak volajte na t.č 0907 561 922
pekný deň všetkým

inusicka
12. nov 2014

dobry večer opatrim vase dietatko mam skusenosti Nitra mam 24 rokov ...moje telefonne čislo je 0907521147