Poraďte ,prosím, pekný zimný fusak

little_honeybee
24. okt 2018

Ahojte poradte mi prosim pekny stylovy ale najma teply a VELKY zimny fusak idealne s rozopinanim pri nohach - odopinava cast, aby nozky mohli trcat von z fusaku. Dakujem 😊

vendulka80
24. okt 2018

@little_honeybee
Ahoj, ja som minulý týždeň kúpila tento.

sarahj
24. okt 2018

Moja sestra si objednávala online, ale už si neviem spomenúť na stránku odkiaľ. Ale bola veľmi spokojná a vyhovovalo jej, že to iba objednala a ono to prišlo bez toho, aby musela z domu (mala od doktora nakázané doma ležať a takto online nakúpila veľkú časť výbavy). A vravela, že použila cashback portál https://www.plnapenazenka.sk/ kde získala ešte pár % z ceny každého nákupu späť, čo sa jej hodne nazbieralo 🙂

little_honeybee
autor
25. okt 2018

@vendulka80 ahojcek, je dost hruby ? 🙂 uz prisiel ? Si spokojna?

sasenka522
25. okt 2018

Mne včera prišiel domov tento, na nožkach sa da krasne dookola celý odzipsovať, je zateplený a má výkroje na pásy 🙂 za mňa velka spokojnosť 🙂

vendulka80
26. okt 2018

@little_honeybee
Podľa mna je dost hrubý, ked sme s malym vonku a je hnusne počasie tak vnútri ma teplúčko. A ked udrú mrazy a treba ist von tak zvyknem davat k nohám do fusaka este detskú gumenú fľašu s teplou vodou. Tej staršej som to tak dávala a bolo to super. Fusak je aj dost veľký, ja ho mam zatial v klasickom kociku lebo na športový mame este trochu casu ale mozem povedat, ze je vhodnejší skor do toho športového.

lmakanova
26. okt 2018

Ahoj u nas mame tento da sa rozopnut aj pri nohach aj cela vrchna cast sa da dat dole ....ak chces poslem ti link a pozri si to blizsie.Stal 65 eur sa mi zda je podla mna dost velky aj teplucky kozusinka je zajac ....

livia341
26. okt 2018

@little_honeybee my mame tento Little Angel Fusak Exclusive

megynka20
14. nov 2018

@lmakanova krasny fusak,do kolkych rokov je vhodny?rozmyslam,ze by som tiez objednala tento.

lmakanova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lmakanova
15. nov 2018

@megynka20 neviem do kolko je rokov je to Zopa fusak skúste nájsť na nette 🙂 ale je naozaj super

megynka20
15. nov 2018

@lmakanova uz som objednala 🙂 cakam kedy dojde

lmakanova
15. nov 2018

@megynka20 tak super podla mna budete 100% spokojna 🙂