Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tova
24. mar 2019

uplne je to individualne. Deti narodene aj v 40tt maju neskor problemy, a sused narodeny v 27tt. ked mar par dni povedali rodicom aby sa s nim rozlucili, bol modry , 2 mesiace ho piplali a teraz 10 rocny uplne 100% zdravy. Jeho brat narodeny v 40tt autista. Nepytaj sa tu, neporovnavaj, tes sa, kludne o tyzden, dva pojde domov. Blahozelam👶

veronika4495
autor
24. mar 2019

Ďakujem jasne viem ze u každého je to inak 🙂

lovasovaandrea61
24. mar 2019

Ahoj moj sa narodil 34+5tt a mal termin 6.8.nie nemal ziadne problemy krasne si sam dychal ani vo vyvpji jedine sa mi nechvel otacat z chrbta na brucho tak sme chodili na rehabilitacie ale preto ze bol lenivy aj neskor zacal sediet ...no a a potom po porode mi ho previezli do TN lebo tam sa specializuju na to chceli nas pustit skor ale tym ze dostal zltacku boli sme tam tyzden aj 3 dni.

juriva
24. mar 2019

nic sa neboj.🙂 to je uz chlap..ani tu nic necitaj.
Budete chodit trosku po doktoroch,ale nic dramaticke.
vsetko je v poriadku...viem co hovorim.
Ako radu ti dam teraz taku, ze oddychuj lebo budes mat co robit za nim utekat za par mesiacov;)
drzte sa

benit
24. mar 2019

Moj sa narodil presne 35tt. Ale uz ma stihli pred tym ale mesiac napichat injekciami na pluca. Bol to predpokla lebo dcera chcela von uz 28tt a to ma este 8 tyzdnov drzali na infuziach. Mudr. Nechcela nic zanedbat. Maly je ok. Neboj aj tvoj bude. Drzte sa.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli