Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Postráži mi občas niekto deti v Prešove?

antoni
9. jan 2013

Ja už neviem, váhala som sem napísať. Neprispievam na diskusie, ale už si ich sem-tam aj prečítam, niekedy sú vaše príspevky veľmi zaujímavé a hlavne povzbudzujúce. A som milo prekvapená, ako sú ochotné mamičky pomôcť v núdzi. Aj ja som dostala pár žiadostí o pomoc, ale vždy som sa k tomu stavala pomerne chladne. Ja som si nikdy nesťažovala ani nežiadala o pomoc, ale tentokrát to skúsim. Nechcem peniaze ani oblečenie, zaujíma ma váš názor. Mám 4 deti. 2 študujú na vysokej škole, 3.tiež už od budúceho roka, som tesne po 4. rodičovskej dovolenke. Bývame v 2,5 izbovom byte. Odchovali sme tu všetky 4 deti, sami, bez pomoci, ešte keď som aj ja študovala denne vysokú školu s 3 deťmi, tak som si platila opatrovateľku. Deti nechodia holé, ďakujem za bazáre tu na nete, pre mňa je to veľká pomoc. Sme zdraví, inteligentní, máme prácu a máme sa radi. Chýba nám niečo? Sem - tam si vypočujem, že si nemám na čo sťažovať, ak mi náhodou vykĺzne pri rozhovore so známymi nejaké posťažovanie si na niečo. Som rada, že pôsobíme na okolie spokojne a vyrovnane. Ale aj taká pomoc zo strany spolužiačok na vysokej, keď mi občas pobavili deti, ma veľmi potešila. Aj teraz by sa mi takáto pomoc zišla pri našej najmladšej princezne, len akosi každý z okolia má toho času čoraz menej a menej. Nájdu sa ochotní ľudia?

betka22betka
9. jan 2013

občas pobavili deti- ako to myslíš?

cawes
9. jan 2013

@antoni a kde sa nachadzate, kolko ma mala rokov?

antoni
autor
9. jan 2013

Sme z Prešova, malá má 4,5 roka. Je viac doma ako v škôlke pre časté choroby, ale nič vážne, len tie škôlkárske.

majulino
10. jan 2013

@antoni ja by sommohl;a mam 1,5 rocneho syna a byvame priamo v presove

antoni
autor
11. jan 2013

Ahoj, ďakujem za ochotu. Fakt potrebujem len občas. My sme zo Sekčova.

renata5
11. jan 2013

@antoni to normalne das dieta hocikomu postrazit koho nepoznas to nemyslis vazne a co ked to bude nejaky uchylak ako sa nebojis ja by som nedala v zivote nikomu ☹

majulino
14. jan 2013

@antoni noak by simala ako priniest kludne prines napis mi IP a ked tak sa mozes prist pozriet kde a ako byvame 🙂

majulino
14. jan 2013

@renata5 neboj nie som uchylna 😀 😀

renata5
15. jan 2013

@majulino tak v zivote sa vselico stava pekna tvaricka no cierna dusicka nemyslela som konkretne na teba 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli