Použitie elektronickej pestúnky v noci

maryah
20. apr 2014

Ahojte maminky, chcela by som počuť váš názor alebo ako to robíte vy keď dieťatko spinká samo v izbičke a chcete ho počuť. Môj synček (2 roky) spinkáva sám v izbičke, naša spálňa nie je hneď vedľa detskej izbičke a aby som ho počula v noci tak mu tam dávam elektronickú pestúnku no neviem či je to dobré, mám na mysli to žiarenie. Ako to riešite vy? Ďakujem za každú odpoveď 🙂

jul11
20. apr 2014

@maryah ked nespim s malou tak pustim vysielacku.hlavne u rodicov na navateve vo velkom dome.mohla by kricat na plne hrdlo a nepocula by som.nemyslim ze to ziarenie je take silne.nie je to uz ani novorodenec.daj dalej od postielky urcite to budes pocut

maryah
autor
20. apr 2014

@jul11 veď to, že je to super vec a keď s tým dieťaťom nespíš v jednej miestnosti tak aspoň takto ho máš pod dozorom...

jul11
20. apr 2014

@maryah pouzivame stale.aj na obednajsi spanok.zapnes a v klude si robim co treba a keby nieco tak pocujem.u nasich v kuchyni nepocut nic z ostatnych izieb.raz sme zabudli ked sme boli u svokrovcov.tak sme mali otvorene dvere tak mala hluk a i tak som nic nepocula a bola som v strese ci nevylezie z postielky.tak som potom lezala pri nej aspon som si oddychla

maryah
autor
20. apr 2014

@jul11 aj ja ju dávam aj na obedňajší spánok a dvere mu tiež zavriem aby mal kľud... je to istejšie a aj ke´d kašle tak ho počujem, teraz je trošku "kašlíkový" tak ho aspoň počujem a v noci radšej spím pri ňom lebo ho aj trošku naťahuje na vracanie.