Povedali vám, že čakáte dievčatko a bol to chlapček?

misuka05
13. okt 2012

Baby stalo sa Vám, že Vám povedali, že čakáte dievčatko a bol z toho chlapček?

lessiie
13. okt 2012

moja sesternica mala az do pôrodu mať chlapca 🙂 je z toho Rebeka 🙂 aj na tehotenskej knihe napisane chlapec 🙂

mataharyy
13. okt 2012

Ano, celé těhotenství se doktoři shodovali že čekáme holku, na porodním sále nastal krapet "šok" když ta "holčička" byla tak vyvinutá, že se chodili dívat sestřičky celou dobu pobytu v nemocnici 😀 😀

luciaq
13. okt 2012

moja sesternica tiez cakala emu a ma samka. 🙂

michaelamilan
13. okt 2012

@lussy83 nie 40€ ale 4€.......a ide o vec pohľadu......ja som sa nad sumou nezamýšľala, mala som možnosť tam ísť tak som išla......A neľutujem......Za ten zážitok to stojí.......pol hodinky som sledovala drobčeka a teraz aspoň viem, čo robí v mojom brušku keď kope.....viem si ho predstaviť a robí mi to radosť......🙂

lussy83
14. okt 2012

@misuka05 tak to uz teda ano

lussy83
14. okt 2012

@michaelamilan tak mi trosku musime rozmyslat nad peniazmi lebo priatel uz ma dve deti ktore ziju s nami..ale to je nadlhsie..ale isto to stoji za to tak si vyzistim kde tu u nas to robia a dam si to spravit aj ja teda.. 🙂 a od kolkeho tyzdna sa to tak ze naozaj oplati? 🙂

terinka2013
14. okt 2012

mne doktor nechcel povedať viac ako trištvrte teho či to bude dievčatko alebo chlapček, vraj sa semenníky posúvajú niekedy až po 25tt a že vtedy je lepšie určovať či to bude on alebo ona, do teraz sme v tom, že tam niečo je... ale na 100% mám pocit, že sa obáva niekto povedať, lebo keď je komplet ružový.. aj steny v izbe a je to chlapec je prúser :D

vivusika
14. okt 2012

so mnou v pôrodnici bola jedna kočka čo mala mať dievčatko - to bolo radosti, lebo mali dvoch chlapcov doma. A narodil sa tretí chlapček 🙂

michaelamilan
14. okt 2012

@lussy83 keď je potrebné obracať každú "korunu" alebo teda dnes už €, tak je to drahá záležitosť.......Ale ozaj to stojí za ten zážitok!!!!! Mne doktor hovorili že najlepšie je zájsť medzi 20-30tt, lebo vtedy má bábätko ešte dosť priestoru a môžeš pekne vidieť ako sa maličký dokáže v brušku vyjašiť 🙂 Ten náš sa teda poriadne rozčertil🙂......Teraz nerobím doma nič iné, len sa pozerám na tie fotky :D fakt krááása......veď kuk môj album!!!! Ja som bola v 23tt na 3D-4D

lussy83
14. okt 2012

@michaelamilan tak pokial je s cenami tak ako si mi dala vediet tak to stoji za to..aj tak ked clovek caka na ten maly zazrak tak tie vsetky penizae stoja za to..emusime obracat kazdu korunu len vies kde uz deti su tak tam sa stale nieco vyskitne.. 🙂 dobre pozriem ten tvoj album... 🙂