• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Požičiavanie bábätka. Ako sa ku tomu staviate?

14. januára 2010 
Tak aj ja prispejem svojou troskou a nazorom. Barborka mala 6 dni a uz ju 2 hodiny strazila svokra. Musela som ist do nemocnice na vybratie stichov po cisarskom a v nemocnici bola kopa ludi, zurila chripka, takze musela ostat s babkou. Prezila to bez ujmy na zivote a zdravi, samozrejme ze som volala velakrat a odvtedy babke a dedkovi doverujem uplne. Mala bola typ ze na ruky ani za svet, zmenilo sa to po kontrole tbc ockovania, ked jej raanku cistili a vtedy nebyt deda a babky tak sa zblaznim. Len na rukach a na rukach. Ostalo jej to doteraz, a este nieco, deda miluje bezhranicnou laskou a ja teda mozem poobede doucovat, nechybam jej tu hodinku dve a na prechadzky chodime ako kedy. Som rada, ze moje dieta vydrzi aj s inymi a nielen so mnou.
13. jan 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj maly nebol varovany do dnešneho dna a vobec nieje mamičkovi.vobec mu nevadi ak mu zidem z oči krasne sa zahra či s jednou alebo druhou babkou.dokonca sa na ne teši,predvadza sa a blazni.ked bol maličky bez problemov sa nechal pestvat cudzim ludom.
14. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok