Požičiavanie bábätka. Ako sa ku tomu staviate?

dari226
25. jún 2008

mile mamicky
neviem ci to je len u mna tak alebo aj u viacerych z vas,ale ja mam nocne mory ked si niekto chce malu zobrat na ruky okrem mna a manzela
asi ti zacalo tak ze ked som bola v nem.po porode prisli svokrovci a ja som malu hned sa radostou dala svokre a potom po chvili zacala toto takto musis toto takto no tak mi pokazila radost ze som sa tesila kedy odydu odvtedy sa snazim jej vyhibat lebo stale mala nejake blbe pripomienky
potom hned prvy tyzden ako sa mala narodila prisli navstevy a kazdy ju chcel mat na rukach a manzelka manzelovho brata ta moju malu drzaal asi po hodinu bez pohnutia a tak si ju kazdy podaval
no to bol pocit
so svokrovcami byvame v jednom dome ale kazdy vo vlastnom byte cize sme stale spolu a terza prisli aj manzelou brat a manzelka a hned si malu ona pytala na ruky nedala som ved mala bola este v soku ze zrazu tolko ludi a keby nestacilo tak sa doma bavime s malou po nemecky a potom zrazu na nu prisli 3 reci a 5 ludi ze toho mala dost
ja neviem ako sa mam takymto veciam vyhnut hlavne ked ju chcu na ruky ja vtedy uplne trpnem ked ju niekto ma
niekedy je to tak ze dovolim ale to sa na to musim citit
aj ked som bola chora tak som s malou nemohla ist na prechadzku tak sme ju dali sovkre kocikovat prvy raz aby mala mala cerstvy vzduch a manzel troska oddychu no tak po 2 hod som uz bola netrpezliva ale hrialo ma ze mala je na cerstvom vzduchu a po 2 dnoch mi nazel povedal ze si svokra zmyslela ze je priliz teplo tak ju dala do obyvacky ku nej a otvorila okna a tam spala no som si pomyslela keby som to vedela tak aj po styroch idem radsej sama s nou von
ja neviem,asi by ma upokojilo keby ste mali podobne pocity a keby ste mi vedeli poradit ako to spravit tak aby som malu nemusela davat zakazdym niekomu do ruk aleob co povedat na to ked si ju niekto pyta a ja ju nechcem dat ???? ☹
jasne ze musi ist medzi inych ludi aby si zvykala ale ked zase odydu manzelov brat a manelka za 3 mesiace tak to bude zase pre malu take smutne ked si na nich velmi zvykne
jednoducho aj ja potrebujem svoj klud a nie aby mi tu kazdy den vyklopkavali a stali nad malou
ako to vidite vy?

jaja257
13. jan 2010

Tak aj ja prispejem svojou troskou a nazorom. Barborka mala 6 dni a uz ju 2 hodiny strazila svokra. Musela som ist do nemocnice na vybratie stichov po cisarskom a v nemocnici bola kopa ludi, zurila chripka, takze musela ostat s babkou. Prezila to bez ujmy na zivote a zdravi, samozrejme ze som volala velakrat a odvtedy babke a dedkovi doverujem uplne. Mala bola typ ze na ruky ani za svet, zmenilo sa to po kontrole tbc ockovania, ked jej raanku cistili a vtedy nebyt deda a babky tak sa zblaznim. Len na rukach a na rukach. Ostalo jej to doteraz, a este nieco, deda miluje bezhranicnou laskou a ja teda mozem poobede doucovat, nechybam jej tu hodinku dve a na prechadzky chodime ako kedy. Som rada, ze moje dieta vydrzi aj s inymi a nielen so mnou.

zuza.m
14. jan 2010

no moj maly nebol varovany do dnešneho dna a vobec nieje mamičkovi.vobec mu nevadi ak mu zidem z oči krasne sa zahra či s jednou alebo druhou babkou.dokonca sa na ne teši,predvadza sa a blazni.ked bol maličky bez problemov sa nechal pestvat cudzim ludom.