Pranie okakaných dupačiek

24. jún 2020

ked sa stane nehoda akymi prostriedkami to riesite??? ja mam ze preprat v zlcovom mydle a nechat namocene a potom oprat na 60. vase tipy

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smejko25
24. jún 2020

Ja to najprv namocim lebo niekedy nemam cas hned prepierat 😁 a potom trosku vydrhnem zlcovym mydlom a dam prat 🙂 vsetky detske periem na 60

simca06022011
24. jún 2020

oplachla len v umyvadle (ak bolo co oplachnut ) a normalne oprala, nenamacala som, neviem, ale vzdy mi to zislo, ked sa pralo.. prinajhorsom predpieranie ma aj pracka, ale malokedy som to pouzivala, iba pri velkom mnozstve velmi spinaveho pradla...

emiliamilka
24. jún 2020

Ak je niečo okakane tak samozrejme čo sa dá odstranim manuálne, preplachnem ale všetko detské oblečenie plus spodné prádlo periem na 60, a bavlnené plienky (tzv grcačky ) až na 90

ckatka
24. jún 2020

Nastriekat dm sprejom na škvrny a oprat na 60 s dm.dezinfekcnym. Tak robím ja.

dominika_sk
24. jún 2020

Objednaj si eurona cerny praci agent. Je to ekologicky prostriedok s aktivnym kyslikom, operieš s tym všetky flaky na svete, aj stare. Prisaham✌🏻 Nič lepšie som v živote nemala.

ysseba
24. jún 2020

Aj ja som to tak robila - hneď po "nehode" oprať v rukách v umývadle so žlčovým mydlom a potom pri najbližšom praní oprať v pračke. Ja periem na 40ke. Plus máme sušičku, takže nejaké bacile, vírusy a iné neduhy sa poriešia v sušičke 😀

simulienka255
24. jún 2020

Ja odporucam toto, je to bio, vypralo mi to vsetky detske kakanicky;) pouzivzm dodnes, v dm maju aj detske ale to som len raz malz a toto zlte mi vyhovuje viac.vyperie to uplne vsetko

sunny8
24. jún 2020

Vždy keď to bolo už veľmi okakane a hlavne také žlté zo začiatku tak som rovno vyhodila. Nestalo sa to viac ako 3x a toto by už ostalo aj tak flakate .. inak odmocim a periem normálne v práčke a väčšinou fľaky zmiznú

semila001
24. jún 2020

Hned v umyvadle v rukach horucou vodou a potom oprat v pračke na 60 tke ..detskym pracim praskom

martinafs
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maris5
25. jún 2020

Tak v prvom rade to zaper v rukach, mozes aj zlcovym mydlom, v STUDENEJ vode. Pekne sa to vyperie. V horucej vode to uvaris. Potom davam do pracky s ostatnym pradlom, ale pridavam Sanytol na dezinfekciu pradla. Vzdy sa vsetko opralo bez flakov aj bodycka, ktore som radsej chcela vyhodil ako sa ich chytat.

adka6666
26. júl 2020

Pekný deň, ak by ste mala záujem o už vyššie spomínaný Angent od značky Eurona môžte mi napísať, môžem vám kľudne poslať aj vzorku.