Prečo 3 ročnej dcérke nerastú vlásky?

molly9991
20. nov 2012

chcela by som sa spytat na moju dcerku bude mat 3 rocky a stale nie a nie narast vlasky ma ich uplne nakratucko ,boli sme aj na vystereniach aj na krv vsetko ma v poriadku tak sa chem spytat ci o niecom neviete co by jej pomohlo lebo aj ona by uz chela copiky 🙂 dakujem

kris557
21. nov 2012

Ahoj! Ak mala vyšetrenia v poriadku tak jej narastú, len jej rastú pomalšie. Moja malá sesternica mala 5 rokov a mala stále krátke vlásky a tiež túžila mať dlhé. Teraz má 9 rokov a má dlhné už aj strihané len jej rastú veeeeľmi pomaly. 🙂

brisilda
21. nov 2012

ja som tiez ako dieta mala podobny problem 😀 neboj narastu jej 😉 len to chce trosku viac casu 😉

salma22
21. nov 2012

ani mojej Vanessite vlasky nerastli do troch rokov ich mala 10cm a ked som ju vystrihala do hola tak za 3mesiace ich ma asi 5cm za taky kratky cas krasne podrastli a aj rovnomerne ....a tak som ostrihala aj malu Victorku
a mozno ked bude vacsia bude mat huste vlasky este ich budete prestrihavat 😉

anjelaa
21. nov 2012

ahoj, to by aj mna velmi zaujimalo. Ja teda neviem cim to moze byt, ked su vysetrenia v poriadku. Ale napr. moja mamina mala cely zivot kratke vlasy, nesiahali jej ani po plecia. Doteraz nevie preco jej viac nenarastli. Ale ona je jediny pripad co poznam. Je velmi pravdepodobne, ze tvojej malej este vlasky narastu, len ako pisu baby, rastu pomalicky - takychto pripadov poznam viac 😉

nice202
21. nov 2012

mojej rastu tiez velmi pomaly ☹

alka221
21. nov 2012

aj moj maly ma malo vlaskov a rastu mu velmi pomaly.. ale urcite vyrastu 🙂

bianca
21. nov 2012

vlasy = genetika.Nemate v rodine niekoho(mozno uz je to zabudnute) kto mal podobny problem?Tym ze jej vlasky ostrihas nic nezmenis.To je stara babska povedacka.Prajem vam aby sa problem rychlo vyriesil a dlhe copy do skoly