Prečo dvojročná dcéra nad ránom "cestuje" zo spálne do obývačky?

mamuliak
5. jún 2013

Ahoj maminky...mam tretie dieťa,po dvoch chlapcoch(16,14),mame nadhernu dcerku,je sikovná,učenlivá,pokludná....ale mame novu mániu...uz tyzden zaspava i izbe sama,co je skvele..išlo to bez problemov a kriku,proste pri rozpravke vzdy zaspi....ale uz druhy tyzden,,nad ranom,tak medzi tretou-štvrtou rano,vzdy musim s nou odist do obyvacky a spime tam do rana....dozaduje sa toho...a nema vyznam vysvetlovat ani sa hnevat,,jednoducho musim..zabudla som napisat..bude mat o mesiac 2 roky.....tak myslim,ze je to nejaky vzdor,,a dufam ze je to len načas..... 😒 ...máte niekto podobnu skusenosť?
Včera o 12:32 • Odpovedz • Pošli IP •

betuska22
5. jún 2013

naš adamko každú noc príde medzi nás do postele, a pred pár dnami došiel aj z rupsačikom 😀 nechapem prečo ale tiež to neriešime, mama mi vravela že aj ja zo segrou sme boli take cestovatelky 😀 aj sme mu vysvetlovali že betka pekne buva v izbe že má tam byť aj on ´, ale nepomohlo, jeden den prespal a další znova bol medzi nami aj s rupsakom 😀

luciaq
5. jún 2013

aj nas syn to robil.trvalo to asi dva tri tyzdne tiez bol tak v jej veku. potom to same preslo,ale teraz ma sam izbu a kazdu noc po nho musim ist a ide spat k nam do spalne medzi nas. niekedy po polhodine zasa spekuluje,ze chce ist do izby,tak cestujeme. neviem cim to je. tiez to nechapem,ale neboj nie si sama. ono to samo nejako prejde

renatka100
5. jún 2013

Nechcem ta strasit ale ja osobne som tak chodila k nasim do postele do.desat rokov ☹ moja mala to robi tiez ale nechavam ju pokial to nasa postel znesie 🙂

matozazzo
5. jún 2013

Dali ste ju velmi skoro do izby, vecer zaspi, lebo vie, ze ste tam s nou, ale v noci ked sa zobudi, potrebuje vas... Nasa bude mat 2r v septembri a je s nami v izbe, spi v postielke a ani nerozmyslam dat ju este prec. Tiez okolo 2-3 sa budi, vypisa sa a spi do rana. Kebyze tam nie sme, zacne plakat a dozadovat sa na ruky. Starsia s nami bola do 3,5r a nikdy nebol problem, aby k nam chodila do postele. Vzdy spala vo svojej posteli.

ivuska027
5. jún 2013

no moj muz cestoval do 15tich k rodicom 🙄 . Aj nas starsi syn cestoval, ale sme to zatrhli, proste som mu povedala, ze bude vo svojej a ked k nam dojde, tak ho aj tak prenesiem. Prve 4 noci som ho prenasala, potom som mu len dala povel, ze ma ist do svojej, tak chapal, ze to myslim vazne, tak odisiel. Asi by som teda necakala, ze sa to same upravi. Deti nas stale skusaju. Ja by som to malej skratka nedovolila, aby vam v noci robila vojenske cvicenie s presuvanim 😅 -. Drzim palce 😉

koralinka
6. jún 2013

ja viem, že pri 3 deťoch, by ste chceli sukromie ;) a možno sa inde nedá len v posteli a ked je tam dieťa tak sa asi neda ;) ale naša spáva tiež s nami ja sama som zrušila postielku 😅 a spí s nami síce je to niekedy ,,o hubu" ale malinká je len raz, možno síce bude s nami do 10tich rokoch ako píše renatka100 :D ale potom dieťa ľahšie ,,vyhodíš" ako ked je také malé a potrebuje mamu, možno ešte chvílu počkaj možno pol roka a potom to pôjde samé 🙂

denisamko34
11. jún 2013

Nas maly ma 4roky a do 3,5roka spaval s nami v jednej izbe ale vo svojej postielke.Uz asi 3mesiace zaspava vo svojej postielke po precitani rozpravky ale potom v noci medzi 2-3prichadza k nam do postele a kedze sa velmi roztahuje a kope som nutena ist na inu postel.Neviem co sa mu stalo.Ci je to tym ze nastupil do skolky a mava v noci zle sny alebo neviem si to vysvetlit.Tak hadam to prejde.