Prečo moje 3 mesačné dieťa v noci nespí?

jana2210
27. okt 2011

ahojte,mam 3mesačnu dcerku,ked bola menšia prespala mi skoro celu noc,ale teraz sa v noci budí strasne vela....Neplace,má zatvoréne ocká prehadzuje sa z jednej strany na druhu,rucickami si chytá tvar a uská mrncí,ked jej dám dudel je chvílu pokoj asi na 1hod...Mate niektorá s tymto skusenost???Poradte mi prosím....dakujem

zuzub
27. okt 2011

môže byť hladná, smädná, pocikaná plienka, veľa podnetov cez deň možností je veľa, zároveň si myslím, že je ešte veľmi malinká a také detičky sa väčšinou budia častejšie...

zivika
27. okt 2011

moze sa jej nieco snivat, moze jej byt teplo, mozno sa jej zacinaju tlacit zubky...mne sa maly doteraz tak zvykne budit, chvilku ho hladkam, popripade dam cumlik a spinka dalej...pokial je inak v pohodke, spokojna a nie je chora, tak sa nemusis bat...ono je to normalne...mnohe maminy ti mozu zavidiet, ze s nou nemusis prebdiet celu noc...

p.j.jacky
27. okt 2011

my to mame doteraz.Nekludna ,vypadne cumlik,cajik,pocikana ,zubky atd.Tiez vtakom obdobi trpela tym ze vstrebavala zazitky z celeho dna a preto mala "bujnu noc"a ja samozrejme snou.

4gubka
3. dec 2011

moja mala sa takto presne budi ked jej treba este raz odgrgnut... neviem preco... je sice velky hlados a povedala by som ze jej papanie sa uz moze pokladat za hltave 😀 tak mozno preto sa budi aj o hodinku ze jej treba a niekedy aj o dve 😉 a hned potom ju dam spat spinkat a spiii 🙂

janka3a
3. dec 2011

My mame 8 a pol mesiaca a v noci skoro kazdu hodinu sme hore..ked si pospim v noci 3 -4 hodiny, da sa povedat, ze som sa aj vyspala...hoc, ja pomaly cez den zaspavam, nas bubak srsi energiou...

abbie
3. dec 2011

moze jej byt teplo, moze uz citit tlacenie prveho zuba a moze byt aj smadna ...

anickaaa1
16. feb 2013

Ahoj mám 17mesačneho synčeka ktory sa mi od tej1hodiny ráno do tej5 budi stále ho kojim a dávam mu aj nutrilon tak ze hladny nieje..niekedy mi vriska az tak ze ho nemozme utisit uz naozaj nevieme co snim mame robit.. ☹ prosim poradte mi dakujem