Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo nechce byť v manduce?

1111111111111
21. dec 2015

moj maly ma 9tyzdnov a nechce byt v manduke, ale na rukach to ano, ale tym padom nemam vobec volne ruky, ako s tym vybbarat?

seahorse27
21. dec 2015

Nechce tam byt asi preto, lebo sa mu tam nepaci 😉 Moje obe deti nechceli byt v klokanke ani v satke, ani v nicom inom, co sluzilo na nosenie deti. Nijako som s tym bohuzial nevybabrala, ruky mam ako gibon vytahane 😝

mimikas
21. dec 2015

Mozno mu nesedi nosic, skus vyskudat skor satku, ta je pre tak male deti vhodnejsia, popytaj sa v skupine o noseni co by ti niekto nepozical a nenaucil sa viazat aby si nekupovala zbytocne nieco co nevies ci sa vam bude pacit. Manduca nevyhovuje vsetkym detom, moj maly ju neznasal ale satku miloval a potom neskor kibi.

8291
21. dec 2015

Naša od pôrodu nechcela byť ani len v perinke.ani satku ani mi podobne som nemala asi do tretieho mesiaca som to zvladala na rukách a potom som ju od toho odnaučila.trvalo to asi dva týždne,plaču ale zvykla si.na rúk išla len keď sa kŕmila,prebalovala,kupala trošku pomojkat,popusinkovat a šup do postieľky.a neslo som mala drevenú ohradku atam sa sama prehrala bez problémov,aj tam poobede spinkavala keďže mala pod sebou matrace.viem že každé dieťatko je iné,len ja si neviem predstaviť ze by som ju ako 5mes.a viacstale naťahovala na rukách.

mily7
21. dec 2015

Skúšať po trochu dávať aby si zvykol. Na rukách to ťažko dlho nosiť.

zuzanaete
21. dec 2015

Vybabrat s tym asi nevybabres. 🙂 Jedine skusat po par dnoch, ci sa mu to nahodou nezapaci. Aj nas v takom veku odmietal nosic. Nemal tam dobry vyhlad. V nosici sa nosil, az ked bol starsi, ked mal hlavicku vyssie a poriadne videl. Mozno este vyskusat satku.

sense
21. dec 2015

ani moja nechcela byt v manduke a po troch pokusoch som to vzdala a manduku predala...v kocikuu jej bolo lepsie...

cecil36
21. dec 2015

a musi tam byt? nema byt nosenie prijemne pre mamu aj dieta? Ak tam raz nechce byt, tak mu tam asi nie je prijemne. Naco to silit?

ckatka
21. dec 2015

skus satku...alebo mozno ho tam len zle davas, alebo mu je nieco nepohodlne, zly typ alebo co... satka je prijemnejsia

sardinka335
21. dec 2015

Ako ze ,,nechce byť,,? Ved tu na kazdy problém je odpoved ,,kup si šatku,, kto nenosí, nekojí a nespí s dieťaťom v posteli tak snad ani nezije 😀 ani mne nechcela byť v manduke lebo tam mala velmi roztiahnute nohy, mam ten nosic babybjorn a tam to bolo lepšie ale dlho tam nevydrží len na nutny presun kde sa neda byť v kočiku, nevidi nič a jeduje sa. mam aj šatku ale to je zabité...raz som chcela s malou v šatke umyvať ,,vécko,, a ked som jej skoro šlahla hlavu o wc misu tak som si povedala, ze ,,tudy cesta nevede,, snad pár minut moze dieťa vydržať aj samé. Mala som krpatu v polohovacom lehatku, všade v byte so mnou - pozerkala ako zehlim, varim, pohladkala som ju, prihovorila som sa jej. Teraz ma 5 mes. ma pekne na zemi cely den od rana do večera velku deku na nej hraciu deku, hračky...kotula sa, pretača sa, plazi sa..objavuje...a vidi ma. Kolko krát si k nej lahnem a ,,hrame,, sa. Da sa to a to je mala dost plačko. Nosím ked nam to vyhovuje..ked sa jej tam nepači tak ju tam na silu nedržim - nervuje ma to, ze ona je nespokojna.

lyzzy
21. dec 2015

Ježiš.....Dieťa ktoré nechce byť v tomto modernom nezmysle?.... Také sa ešte rodia?😉.... No nič....skús sa vrátit k.starým.dobrým veciam ako.kočík,postieľka,hrazdicka,deka.;-)

mima4
21. dec 2015

no ked mu je to neprijemne, tak ho netrap... a ked ho nechces vlacit v rukach, tak ho ani nenauc na neustale nadrapovanie....

monicm
21. dec 2015

Ani náš tam veľmi nechcel byť a zvykal si postupne. Zo začiatku len pár minút a postupne sme to predlžovali, až si zvykol a páčilo sa mu. A ak si nezvykne, svet sa nezrúti. Aj my sme prežili bez manduky a sme tu, živí a zdraví.

evicaveverica
9. mar 2016

Nasa tiez nechcela iste obdobie ale potom ju to preslo. Skus o tyzden neskor skusit. Neviem si to vynachvalit. Mala uz ked ju obliekam sa tesi ze ideme von. Je nam to pohodlnejsie do prirody ako kocik, a clovek sa pri tom vobec tak nevycerpa ako pri tlaceni kocaru v terene.