Prečo sa deti boja vysávačov?

lienkan
25. okt 2012

Mozno pre niekoho hlupa otazka - ale zvedava som ... lebo hlukom sa mi to nejak nevidí..

cerez
25. okt 2012

Môže to byť hlukom, ale aj tým, ak sa soplíky ťahajú prostredníctvom vysávača, je to skôr nepriateľ ako priateľ. 😉

euka210
25. okt 2012

no zaujimava otazka 🙂 ...nas ked bol malicky, tak som mohla v izbe vysavat a spal ako drevo. Neskor sa uz bal, ale tiez myslim, ze nie tym hlukom, skor sme s mm dosli k tomu, ze asi sa boji, ze ma ten vysavac spapa alebo co 🙂 LEbo ked nevedel, ze ja vysavam, alebo vysval manzel a on bol pri mne, tak bol v pohode. Ale teraz sa uz neboji, uz su par mesiacov kamosi...je to jeho oblubena hracka a ked vysavam, tak sedi za vysavacom alebo stepuje okolo neho 🙂 ...obcas mi zmeni rychlost, ci navinie snuru, ale sranda je s nim. Aj mixera sa bal, ale tiez uz nie.

xenicka13
25. okt 2012

moja sa az po roku prestala bat, proste si nan zvykla, teraz ked ma sople, sama pride, ze chce odsat 😀

nanulik
25. okt 2012

moj si na vysávač sadne ako na autíčko ale ked hučí tak uteká kade lahšie 😀

stardust
25. okt 2012

moji chlapci sa vysavaca vobec nebali a este sa ho ani neboja, ale so zvysujucim sa vekom sa asi budu bat stale viac a viac, ked nim budu musiet vyluxovat cely byt v ramci delenia povinnosti v nasej domacnosti.

hradnapani
25. okt 2012

ja a aj moj brat sme sa vysavaca bali, lebo sme si mysleli, ze nas vysaje 😀 Ale tak vo veku tvojej dcery to este asi nehrozi, kazdopadne je to hlucna masina, podla mna je to kvoli tomu zvuku, ved ani dospeli sa pri nom necitia nejako fantasticky

titkovamiriam
25. okt 2012

ani moji sa vysavaca nebali,dokonca Marek ma aj svoj vlastny hrackarsky 🙂

zigzag
25. okt 2012

neviem preco, moj vysavac miluje :D najlepsie hracka v celom dome od sameho zaciatku 😀 sam si ho pozapina, povypina, hadice natahuje....

effien
25. okt 2012

no moj maly vysavanie miluje 🙂 mame to ako najlesi bod programu dna. Ked mu chem urobit radost vytiahnem vysavac 🙂 Mam taky tycovy bezkablovy, tak s tym rychlo pobeham po byte a maly ma nahana, snazi sa ho chytit, fascinuje ho to hucanie. No a samozrejme ked ho vypnem a odlozim tak zas huci on 🙂

mamamajka
25. okt 2012

no moje deti vysávač milujú 🙂 Bianka sa so mnou vždy háda že ONA bude vysávať, Adrianko ako malinký pri vysávači zaspával, ked ako miminko nevedel zaspať zapla som ho len tak v rohu izby a do 5 min. spal. 🙂 A dpteraz je vysávač jeho oblubená hračka 🙂

lucula73
25. okt 2012

u nás je vysávač od začiatku najobľúbenejšia hračka.......nikdy sa jej malý nebál......teraz už sám vypína,zapína,behá s hadicou 🙂
asi je to individuálne,lebo aj my soplíky odsávame vysavačom a nesprotivil sa mu 😉

vinifred
25. okt 2012

..ako ktoré..ja poznám deti,ktoré pri tom zaspávajú.. 🙂

adri2211
25. okt 2012

aj moja pri nom zaspavala 🙂 a teraz ked je uz velkacka tak bud pomaha, alebo zahlasi,ze radsej ide prec 😀

amisa
25. okt 2012

starsia boji a mladsi syn neboji.. ale napr starsia Veronika si sama vysavacom odsaje sople a syn ked vidi odsavacku dostava hisaky. Mala ma tri roky a tak asi pol roka ked vidi mladsieho braceka ze sa neboji tak postupne sa skamaraduje.. u nas je to problem behajucej velkej hadice s hlavou

1234lubka
25. okt 2012

moj matulik ked bol maly tak nam zaspaval pri vysavaci.....alebo pri fene....ked som nevedela rady tak sme pustili fen...teraz sa strasne boji....

sachmetttt
25. okt 2012

To fakt??Jedine kto sa bojí vysavača je jeden z mojích psíkov,ta hned uteká..minule utekala tak že sa potkla a spadla na čumáčik 🙂...ale malá sa rada díva ked vysávam 🙂)

lvka
25. okt 2012

Boja? Moj ho ma strasne rad uz od malinkeho malicka 🙂 sopliky si vysava sam 🙂))

danusskaaa
25. okt 2012

aj moja ho ma rada, dobre pri nom spinka 🙂 a teraz ked uz vie lozit tak vysava so mnou-velmi ju to bavi

habibi78
25. okt 2012

moja od malicka vysavac milovala...tak isto ako mixer ale top bol fen... 😉

pingu1
25. okt 2012

asi preto, ze hucia.... ja neviem, ine ma nenapada. pochybujem, ze dieta vie, ze je to elektronika, z kt. ciha potencionalne nebezpecenstvo

epelino
25. okt 2012

Náš malý má 21 mesiacov a vysávača sa stále strašne bojí. Ešte keď ho len vytiahnem, nedôverčivo ho prezerá, a keď ho zapnem, spustí krik a krokodílie slzy.. snáď z toho raz vyrastie.. 😒

monika2606
25. okt 2012

No,....ja som sa vraj bála vysávačov, vraj vždy keď sa doma vysávalo tak som musela ísť k susedom 😀 ale fakt netuším prečo, lebo mne s ním soplíky isto neodsávali, vtedy také vymoženosti asi ani neboli...proste pôsobí tak strašidelne 😀

kattka5
25. okt 2012

MOja sestra sa ho nebala, len sa ho snazila prekricat. A ked sme skoncili s vysavanim tak skoncila aj ona s kricanim a potom nevladala rozpravat 🙂)

vieruna
25. okt 2012

No pre mna to je novinka 😕 Moje deti ked boli malinke, tak pri hukote vysavaca velakrat zaspali, ked boli trosku vacsi, tak sa na nom vozili pri vysavani a teraz je vadenica, kto povysava 🙂 Predpokladam, ze stranit sa ho budu, ked budu mat tak 15 a budu musiet vysavat 😀

lucia563
25. okt 2012

moji sa neboja, moji pri nom zaspavali a mala este aj zaspava 🙂

lucka1987
25. okt 2012

moj sa ho bal.. kedze mm mu chcel povysavat nozicku 😅 ale potom ho to nejako preslo a teraz sa snazi ho vzdy prekricat.. nie je to len hlukom, ale aj vyzorom. napr mi male taky profi, je vacsi, mohutnejsi.. , ked maly vidi ako mu blika display, ako huci a ja ho taham za sebou na kolieskach, tak mu mozno pripada strasidelo ako nejake cudo co by ho mohlo zjest.. neviem .. asi tak.. 😀

ikke
25. okt 2012

podla toho ake velke deti...
ja osobne som sa napriklad v detstve bala vysavaca, ze ma povysava (rovnako ako aj splachovania v zachode, ze ma to stiahne bohviekde 😝) 😀
moj syn mal vek, ked pri vysavaci zaspal, potom vek, ked sa bal hukotu a nakoniec zaujal neutralny postoj - niekedy pomaha vysavat, inokedy ignoruje 🙂

majusa4444
25. okt 2012

moj ma uz dva roky aj tri mesiace a od narodenia neznese vysavac ani mixer.. cakam kedy pride zlom ale nic..reveme stale

hori
25. okt 2012

no moja ked stvornozkovala, tak nahodou prisla k vysavacu a vselijako ho ochytavala a ocapkavala a podarilo sa jej ho zapnut, chudiatko, tak sa zlakla, utekala od neho prec ako male maciatko... ako... na jednej strane to bolo komicke, ale ktovie aky sok to bol pre to dieta... 😉

simsalabim
26. okt 2012

Z mojich 2 dcer jedna vysavac milovala, jazdila na nom, pomahala, bola nim fascinovana. Druha sa ho dlhu dobu bala....