Prečo sa deti boja vysávačov?

lienkan
25. okt 2012

Mozno pre niekoho hlupa otazka - ale zvedava som ... lebo hlukom sa mi to nejak nevidí..

namarie
26. okt 2012

naša ho má ako hračku 😀

gubcikova
26. okt 2012

staršia sa bojí a sny ho naháňa a ked sa priblíži a začne na neho fúkať tak utečie,ked prestane fúkať priblíži sa a tak sa naháňa dookola

bajusha
27. okt 2012

Niektoré sa ho boja kvôli hluku 🙂 a poznám jedného chlapčeka čo sa ho bojí lebo si myslí,že to je zlý drak 😀 Ale moja Mari ho zbožňuje a ked je zapnutý ani nedýcha 😎

henrietag
7. jan 2013

my spolu od malicka vysavame.. teraz si vysavač pyta aj sama a zabavi sa aj 20 min :D

beruska141
7. jan 2013

tiez neviem, nasa sa neboji, prave naopak, vysavanie zboznuje, pcha tam prsty do trubice, dava "papat" smeti vysavacu, zapina, vypina, zabavi sa riadne pri nom. ale synovec sa velmi bal vysavaca. ale neviem preco. mozno pre hluk, alebo mu casto odsavali sopliky, neviem

bajboj
7. jan 2013

Moj maly sa boji vysavaca, len ked ho necham sameho a pustim ho, ked som pri nom a vysavam tak mu to nevadi, ale trebars robotickeho vysavaca sa vobec neboji,ten skor v bezke nahana...

saza007
7. jan 2013

Moj syn sa vysavaca boji ako cert svatenej vody 😀 , zacalo sa to okolo 17 mesiacov a trva to doteraz, ale robi pokroky, pokial nie je zapnuty, tak uz okolo neho prejde a obzera si ho 😀 Takisto sa mixera a susicov na ruky, hlavne tych dyson airblades, cosu velmi hlucne 😅

lucinocka
7. jan 2013

moja vysavac zboznuje, zaspi pri nom🙂

adka_tkacik
8. jan 2013

mojho maleho zvuk vysavaca ukludnuje a zaspava pri tom tiez 🙂 zistili sme to nahodou, ked som vysavala izbu a on zrazu zavrel ocka a spal a predtym bol hore... dokonca aj sopliky si da odsat a blazene sa pri tom tvari, ked pocuje vysavac

monda17
8. jan 2013

Tak asi ho väčšinou znenávidia po skusenosti s odsávaním, ved to nieje pre ne nič príjemné, no ked treba odsávať často, zvyknú si 😉 Aspon u nás to tak funguje, už si odsava sám 🙂
Inak to bola jeho jedna z prvých "hračiek"

miska030
8. jan 2013

Vcera mi mala cez den toho vela nenaspala,tak som aspon narychlo chcela povysavat,bola ticho ako muska,este aj riad som umyvala pri zapnutom vysavaci 😀

li_la
8. jan 2013

Môj malý zbožňuje vysávač, mali sme obdobie, keď som kvôli nemu musela vysávať aj viackrát denne (nebolo to naškodu... 😀 )

anjika42
2. dec 2016

Môj 13meačný syn naopak, ide za vysávačom a vypína ho 😀

mrkvicka060
2. dec 2016

Baby, moj ma 13 mesiacov a od narodenia vysavac MILUJE!!! A ze to je teda laska najvacsia, odkedy vie chodit, beha len s vysavacom po byte, robi wuuuuuuu a stale chce, aby som vysavala. Ked bol malilinky tak obcas pri nom zaspaval, ked sam nevedel zaspat.

susanm
2. dec 2016

Ja som v detstve milovala zvuk vysavača 😂. Mama mi ho púšťala, keď som nemohla zaspať 😂😂😂. Takisto aj mikrovlnku, mixér...a vlastne všetko čo monotónne hučalo 😁