Prečo sa moje dieťa budí viackrát za noc?

miro21
11. okt 2013

ide pekne spinkat a v noci je stale smedna a pritom je vecer napapana

linda20111
11. okt 2013

ahoj, ked sa budi velmi casto nemusis zakazdym davat mlieko, niekedy daj len caj - ako pises je smadna, alebo cumlik, mozno sa potrebuje len ukludnit, posmulat a tak potom zaspi.

majka777
11. okt 2013

spanok, vacna tema...nam mala zacala pekne spinkat celu noc az v 2. rokoch 😒 ....uz som sa rohodla, ze jej proste mliecko nedam, parkrat si poplakala a potom sa naucila, ze v noci sa ma spinkat 🙂 zavisi od veku

ajlynka
11. okt 2013

Nas ma rok a pol a nespal nikdy celu noc.zahaja o 20tej tak place o hodinu ale neidem k nemu.ja idem lahnut o tej 22 a opat place o 23 to len du poviem tíško a zahaj no a o 4tej si vezme caj napije sa a haja do 7mej uz len natlaceny pri mne😀 musime vydrzat ked budu mat 15 tak ich budit budeme😀 vydržime ved sme ženy

mamina321
11. okt 2013

asi zavislost ze sa tak upokojuje, ze trosku pocuca mliecka alebo vody (neviem co davas), upokoji sa tym a spi dalej, asi nema dudlik ze? A asi uz ani kojena nie je? a kolko ma vlastne rokov? Nase male bolo tiez na tom takto, ze dudel nemal a tak kym sme sa kojili tak kojenie, cucol a spal dalej a potom pytal pit, trosku podudloval flasku, napil sa a zaspal dalej.

althejka
11. okt 2013

co ja viem,deti sa budia v noci. 😀 aj len tak, skontrolovat maminy, ja toto neriesim, tiez je napapany, prebaleny, ale budi sa. pozriem, ponuknem cajik a dam pusu. a ide sa spat 🙂 za chvilku bude mat 20 a doma uz v noci ani nebude.

bobi3
11. okt 2013

naša sa tiež stále budí a to má už 14 mesiacov ☹ nejako som to prestala riešiť, raz snáď noc prespí bez zobudenia

zuzkalujza
12. okt 2013

Mi máme podobný problém a to máme 3,5 roka 😢 Ešte mi v živote neprespala celú noc. Hore sme každú hodinku.Spí sama vo svojej posteli, ale v našej spálni. Dokonca odkedy chodíme do škôlky začala v noci piť mlieko. Nechcem jej ho dávať. No ona je schopná aj 1 - 2 hodinky nie plakať, ale doslova nariekať až ju nadúva na vracanie. A keďže ju nechcem naučiť na to aby som spávala vedľa nej, tak celú noc chodím ako lanovka od jednej posteli k druhej. Dúfam, že sa to časom upraví, lebo už začínam byť z toho vyčerpaná a unavená. Lekárka mi dokonca odporučila nejaké lieky na spanie pre malú. No mne to príde hrozné dávať jej niečo také. Tak v duchu stále čakám, že raz sa to upraví....

ingrid77
12. okt 2013

Dobra tema, moj manzel pomenoval toto obdobie obdobie temna, nas maly neprespal celu noc zhruba do 3,5 roka, budil sa tak 5 krat za noc od narodenia, par noci vydrzis, ale po par mesiacoch sme boli vycerpani, teraz ma uz 8 rokov a od veku 3,5 zacal spavat tak, ze lahne do postele a vobec nevymysla, spi az dorana, doslovne si spanok vychutnava, no horsie je to so mnou, ja uz mam poruchu spanku, no ale co nevydrzis pre svoje dieta, este pripomienka mam starsiu dceru, ktora spala od narodenia uplne bez problemov, drzim palce, my uz len spominame 🙂 IK