Prečo ste nechali svojim chalanom dlhé vlasy?

nikolka158
4. máj 2012

zaujima ma aky ste mali dovod nechat svojim chlapcekom dlhe vlasky a ake ich maju dlhe a ak su ich ostrihany ake mali najdlhsie.

tinki
4. máj 2012

@nikolka158 tvoje otázky sú trocha divné...niekto sa nudí?

awalancha3
14. máj 2012

mila zakladatelka...... niektore otazky su ok, niektore su naivne a niektore su, hm.......take, povedzme zvlastne..... ale ak ta nieco zaujima, samozrejme, preco sa nespytat...co jednemu pride ako blbost, pre ineho je vcelku dolezite..........
...pokusim sa seriozne ti odpovedat, aj ked moja odpoved bude asi jedna z mala.... (stipku ironie ale najdes)....
Ja osobne som nikdy nenechala synovi dlhe vlasy, som vyznavacom ucesu a la americky vojak, ale dovody mozu byt rozne:
1. mamicka podvedome chce dievcatko
2. nechce sa jej k holicovi
3. maly chlapec sa urputne brani ostrihaniu
4. dieta je reinkarnacia biblickeho Samsona
5. mamicka si libuje v ceskych ucesikoch a la Jagr, Mc Giver.....resp zaspala v 80´ rokoch
6. mamicka preferuje naturalnogreenpeacovsky look20
7. otec je spaniel a syn zachovava tradicie
8.rodicia su pravoverni metalisti
9. a kopa inych dovodov......
a vlasy mozu byt az po zem, aj sa tahat ako vlecka........
a ked uz napokon aj daju synceka ostrihat, tak mu nechaju po nejaku dobu copik......z blbosti, ale tu blbost volaju nostalgiou.......
Inak vsetko dobre a nech mas deticky zdrave.... 😉

dalilali
14. máj 2012

@awalancha3 keby sa na MK dalo hlasovat koho by ste vyradili z clenov myslim ze by si bola urcite v prvej trojke 🙂))) ak ta nejaka tema alebo otazka nezaujima tak ju ignoruj , chod radsej niekam na kavu 🙂)))

bubbles
14. máj 2012

ja hlasujem, aby sa @awalancha3 stala adminkou, alebo aspon cestnym clenom MK, ma nadhlad, je vtipna, ale decentna 🙂
osobne tiez preferujem na chlapcoch kratky strih vlasov, aby som bola k teme 😉
a tie temy su verejne, mame pravo prispievat i ked s nazorom / temou nesuhlasime.. tiez by som chcela, aby do mojej oblubenej temy neliezli tie, co tam len pindaju a prd sa tomu rozumeju, ale co narobim?
have a nice day 🙂

tinki
15. máj 2012

@dalilali
@bubbles
Ja som nereagovala na obsah otázky, resp.témy. Ale na to, ako je to napísané, zakladateľka v ten deň založila ešte iné témy, tiež podobne s chybami napísané, ktoré boli aj uzamknuté. Preto moja reakcia takáto. Otázka o dlhých vlasoch sa mi zdá normálna..

lussy23
15. máj 2012

Prečo? Dôvodov je veľa. Veľa detí sa bojí holíča a strihania. A mamičky ich nechcú trápiť, tak im nechajú dlhé vlásky. Aj ja by som to chcela tak urobiť, že keď môj syn sa bude báť strihania, nechám dlhé. ďalším dôvodom môže byť, že rodičia obľubúju rockových alebo metalových spevákov. Alebo má chlapček veľmi husté vlásky a nechce s a mamine ho stále strihať. Alebo si tým kompezuje, že chcela dievčatko, alebo jej ako malej neboli dopriaté dlhé vlasy. Dôvodov je veľa. 🙂
@awalancha3 😀 😀 Vy nemáte chybu

lensam
27. okt 2014

Alebo má chlapček neforemne vlasy. Aj môjmu synovi to stále na vrchu hlavy stojí, tak rozmýšľam, že aspoň vrch mu nechám trošku dlhší. Zatiaľ ho ešte ani jedna kaderníčka nebola schopná ho pekne ostrihať. Téma sa mi zdá fajn, len je tu málo príspevkov.