Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo tá zmena?

1111111111111
23. jan 2016

Odbilo 3mesiace a moj maly je ukrucany,zobudi sa,kusok pogada a hned vrci,krici a vyhroti to do revu..to co ma byt? Samozrejme hladny nie je, to len preto aby som tu nenasla odpovede typu,a dala si mu jest? No...🙂)

sashulla
23. jan 2016

Mojej začali v troch mesiacoch koliky. Dovtedy aj spala super.

charity
23. jan 2016

V troch mesiacoch zacina podvecerny plac kvoli kolikam. Konci v siestich mesiacoch.

edn
23. jan 2016

V troch mesiacoch to zacalo mojim obom dceram a nevr tomu, ze to v siestich konci..Moze, ale nemusi.. Prva zacala spavat ked mala skoro dva roky a druha ma 10 mesiacov a este nic.. A obom to zacalo presne v den ukonceneho tretieho mesiaca 🙂

evittam
23. jan 2016

@charity Zaujímavý názor - ale určite len subjektívny. Nakoľko ja mám 2 deti a žiadne nemalo našťastie žiadne koliky ani nič podobné - ja viem, mám asi či určite šťastie...Ale moje obe deti začali pri ukončenom 3 mesiaci sa budiť len raz v noci na dojčenie a znovu spali až do rána, od 5.mesiaca spávali celú noc - až doteraz.... 😉
@1111111111111 Hmm, čo to môže byť - so skúseností známych, kamarátiek a podobne - buď kolika-ako píšu kočky, prípadne neviem či len dojčíš alebo aj prikrmuješ-tak možno nesedí UM. Ale myslím, že ak by to bola kolika tak na to veľmi rýchlo prídeš....Poznám tiež deti čo vôbec nespia cez deň a v noci hore aj 10x.....je to individuálne.

katka1981
23. jan 2016

Deticky sa menia kazdu chvilu, kedysi som pocula, ze kazde 3 mesiace sa deti menia, neviem, ci ten interval je spravny, ale menia sa to je iste. Takze normalka.
@evittam, mala si fakt stastie, tiez by som si to priala.

mamaveronika
23. jan 2016

Moj vrieskal ešte v porodnici, davali mi ho zo slovami citujem : Užite si ho!!! do roku a pol mám pocit že spal denne tak 5 hodin(rozložených po 10 minut) vrieskal v podstate stale,len ked mal cicik v ustach prestal...cumlom ani flaškou sa oklamať nedal a uplne ich odmietal:D do roku a pol som v noci 10x vstavala:D reval aj v kočíku,aj na rukach, proste stale...nikto mi ho nehcel baviť lebo nevedeli čo snim...dal mi teda zabrať ale veeeeeľmi ho lubim a teraz je ten najlepši a najvtipnejší chlapček a robí nám vela radosti,mam pocit že mi to všetko vynahradzuje:D a stálo to za tu namahu:D

chrumka84
23. jan 2016

Suhlasim s katka1981, cim skor sa zmieris s tym, ze tvoje dieta sa meni, tym lepsie pre teba. Je to velmi oslobodzujuce nehladat stale priciny, preco to teraz je takto, ked to bolo predtym takto atd...A vytesovat sa z dobreho obdobia, lebo ho moze vystriedat nieco horsie 😀.

marcelatje
24. jan 2016

Lebo je to normálne 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli