Prestrelenie ušiek v Košiciach

lenemmka
15. okt 2012

Ahojte maminy.
chcem sa vas opytat, ci mi neviete poradit, kde v KE prestreluju uska babatkam, aka je cena a ako to zvladli vase dievcatka.
Dakujem

bazka
16. okt 2012

Ahoj Lenemka,
my sme davali dcerke prepichovat uska u Dr. Zuzany Klembarovej. Ambulanciu ma na Rastislavke, Poliklinika JUH. Saska mala vtedy nieco cez 3 mesiaciky a sme maximalne spokojni. Samozrejme, ze pri samotnom prestrelovani sme sa nezaobisli bez placu, ale to bolo skor tym, ze sa zlakla, ale ked som u svojej lekarky cakala na poradnu v case, ked prepichovala uska klasickym sposobom ihlou. Sasenkin plac sa s tym neda ani zdaleka porovnat. Ziadne krvacanie, ziadne komplikacie. Mali sme jej tie nastrelene nausnicky nechat 6tyzdnov, prve dni som jej nausnicky na odporucanie lekarky z prednej aj zo zadnej strany utierala liehom(tym na pupcek), ale inak nic.
Cenu si uz velmi nepamatam, bohuzial ☹, ale ked si tam zavolas, tak Ta urcite radi poinformuju. Na prestrelovanie usiek sa treba objednat, lebo to robia len v urcite dni.
Inak my sme jej tie zdravotne nausnicky nechali nieco vyse dvoch mesiacov.Vymenu za klasicke, zlate, som zvladla bez problemov sama.
Pekny dnik.