Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prestrelujú bábätkám ušká hneď po pôrode v Leviciach?

zaneta88
7. nov 2012

lebo som čítala že bábätká necítia až tak bolesť

jajatko
7. nov 2012

v nemocnici neprestrelujú, ale prepichujú a ja osobne by som nedala prepichnuť v pôrodnici - hlavne v LV nie.. my doteraz nemáme prepichnuté ušká a nejak nám to nechýba, zrejme to budeme riešiť pre Vianocami, ale to sa musím odhodlať hlavne ja 🙂

nikolet_89
7. nov 2012

@zaneta88 ahoj ja som dala dcerke, sice v BA ale som rada, ze som tak spravila, lebo by som asi nedostala odvahu, a ja si myslim, ze tam urcite najdes niaku prijemnu pani, ktora ti to spravi...malinka ma nausnicky od svojho 4 dna a vobec ich neriesi, netaha, nesklbe, berie ich akoby sa s nimi narodila 🙂

silviamudronova
8. nov 2012

v LV to nerobia, alebo nám nebolo niečo také ponuknute. ja by som určite chcela aby to spravili hneď. mojej dcérke prepichovali v utorok ako dvojmesačnej. nebol žiadny problém plakala tak normálne ako inokedy a teraz jej dierky umývam repikom a natieram framykoinom. hovoria že treba to spraviť čo najskôr a dieťa si to nebude pamätať a ani chytať asi to je aj pravda. ja som prred zákrakom bola tiež vystresovaná ale teraz somrada že som to dala spraviť.

ivkarrbt
8. nov 2012

Ahojte aj ja som malej dala hned prpichnut uska ako 5dnovej ked sme odchadzali z nemocnici natierala som jej to a cistila repikom ale teraz uz je dobre a naozaj ich berie prirodzene 🙂 a najlepsie bolo ze ju zobrali a doniesli uz s nausnickami lebo neviem ako by som to inak zniesla. Aj to ze ked mala vecicky po bratovi a minimum vlaskou 😀 nikto si ju nemylil s chlapcom 😉

lowike
19. nov 2012

v LV na požiadanie prepichujú ušká - ale robín to tuším iba jedna sestra, tak musí mať vtedy službu ...

janalv
17. dec 2012

V LV pôrodnici prepichujú ušká na požiadanie, keď prinesieš naušničky vo flaštičke s liehom. Poplatok je 6,60€ a už ti donesú malinkú rovno aj s naušničkami. Ale my sme si dali prepichnúť ušká ako jednomesačné bábo u svojej pediatričky a som spokojná. Malá veľmi neplakala, dávam jej na to framikoin, občas jej ich prevliekam, aby sa jej nezrástli a na tretí deň to už vyzerá dobre.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli