Pretáčanie bábätiek na bruško počas noci

lucylliana
2. okt 2020

Ahojte chcela by som sa spýtať maminiek čo už majú detičky ktoré sa otáčajú na bruško či to robia aj pri spánku a potom sa budia. Moj maly sa cez deň na podložke otáča aj pri prebalovani sa snaží aj v hniezde ale spinkava v spacom vaku. Myslite že ten spací vak mu zabráni tomu aby sa otáčal v noci a budil sa tak tým ?

nika_m
2. okt 2020

@lucylliana nauci sa otacat aj v spacom vaku, len to bude chvilku trvat kym na to pride....moj maly tiez spal vo vaku a vie v nom aj chodit po postielke 🙄🙄 no a zo zaciatku ked sa otocil a sa neskor zobudil tak zacal plakat lebo zrazh bol na bruchu...pokial sa nenaucil tocit aj spat tak som ho niekedy chodila aj 3x za noc otacat spat lebo plakal...vsetko sa ale nauci a uz sa bude tocit sam ako mu bude dobre, bez toho aby ta budil 🙂

00kvetinka00
3. okt 2020

Moja mala spi len na bruchu na chrbte je hore ...... od cca 3 mesiacov nakolko v spanku metala ruckami a moc sa metala sme ju skusili dat na brucho spat 🤣😂 10-12 hodin davala uplne pphode odvtedy 🤣😆a je pravda ani ja ani polovica moja nemozme spat na chrbte odmala spime na vruchach cize asi preto .....

Ja som cele tehu spala na bruchu teda pkrem 9teho to uz bolo polobrucho len 🤣😂

lucylliana
autor
4. okt 2020

@00kvetinka00 on bol zviknuty od narodenia spinkať na boku ale teraz keď ho tak uložím tak sa mi dvíha na ruke a búcha si tvaričku