Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Priateľka sa nedokáže postarať o našu malú

evicka75
24. dec 2015

Neviem si rady s mojou priatelkou.nedokaze sa postarat o našu malu dcerku a este na to ,dnes sa chceca podrezat.pomozte.Nechcem prist o dcerku, strasne sikovna.Su sviatky viem ale toto trva uz asi dva roky.Dakujem za odpoved

tova
24. dec 2015

evicka ty si lesba? s priatelkou mas 2r. dceru? nechapem nejako. ma depresie? lieci sa? dieta by som jej o samote iste nenechavala.

libka1
24. dec 2015

To je fuk ci priatel ci priatelka, ak si chcela ublizit potrebuje pomoc lekara. Sama si neporadis. Ma problem sama so sebou nieto este strazit dieta...
@tova

jana_eyre
24. dec 2015

Fuha, pokial si lesbicka a dcera je biologicky priatelky, tak tazka situacia... Priatelke treba poskytnut odbornu pomoc, ak si chce ublizit treba volat 112..

Ak uz taky atak ustupil, tak ju dotiahni k psychiatrovi, presvec nech sa lieci.. Co sirsia rodina, pomoze?

anatalia77
24. dec 2015

@evicka75 Treba volať 112

sardinka335
24. dec 2015

@evicka75 ak sa chcela podrezať tak volaj zachranku a zoberu ju na psychiatriu...toto nie je sranda, kto sa o to pokusi raz nema problém skusiť znova. Iste si vieš predstaviť čo by to spravilo s psychikou tej malej ak by mamu našla podrezanu v kaluži krvi nehovoriac o tom, že o dieťa sa treba starať - preto by som nevahala a volala zachranku a nečakala s nejakym presviedčaním ak ona nechce. časom sa ti priatelka, ked uz bude z najhoršieho vonku len podakuje.

evicka75
autor
24. dec 2015

nejde o moju priatelku,ale o priatelku mojho kamarata,zmylenie v pisani,sorry 🙂

evicka75
autor
24. dec 2015

tu sa nejedna o evicku,ale o katku,priatelku mojho kamarata

ukulela
24. dec 2015

@evicka75 a co poriesis ty? kamos ma volat 112, ke jeho partnerka vyvdza ... alebo ju dotiahnut k psychiatrovi/lekarovi ... podrezavat si zily, to nie je malickost.

katka1981
24. dec 2015

Niekto si tu robi srandu o tom som presvedcena, aj ten smajlik pri vysvetlovani nedorozumenia hovori za vsetko.

ukulela
24. dec 2015

@katka1981 jj, historka z klobuka na dobru noc. ani telku netreba, aj tak v nej idu len reklamy 🙂

tova
25. dec 2015

@katka1981 sme pochopili na zaciatku.
@evicka75 ide o pratelku tvojho kamarata a ty nechces prest o dcerku? sprav si v tom jasno asi mas nudne Vianoce.

evicka75
autor
26. dec 2015

Už je to super

Tu začni písať odpoveď...

Odošli