Problém so zaspávaním polročného syna

dentim
8. mar 2014

Ahojte mamičky neviete mi poradiť už začínam byť zúfalá. Môj pol ročný syn nezaspí iba na rukách. Do troch mesiacov zaspal pekne sám v postielke od vtedy vôbec skúšala som všetko možné nič nepomáha. Je už pekne ťažký 😝 a hlavne v noci je to brutál, lebo musim ho držať až kým tuho nezaspí keď ho dám do postieľky skôr už je hore. Ani jemu to už nie je veľmi pohodlné, stále dlhšie sa vrtí a čím ďalej tým uspávanie trvá dlhšie ☹

gabkostanka
8. mar 2014

@dentim toto velmi dobre poznam s mojim mensim synom a to ma uz rok a pol, u neho sa to strieda, niekedy zaspava len na rukach, potom sam v postielke a v noci, ked nechce spat v postielke, tak ho davam ku mne do postele. Ja som si to stale prisposobila tak, aby sme boli obidvaja spokojni. Ide o to najst si sposob, ktory ti bude najviac vyhovovat hlavne cez noc. Drzim palce🙂

dentim
autor
8. mar 2014

@gabkostanka Keď sa v noci prebudí potom spí pri mne na posteli, ale aj to musí zaspať na rukách a potom ho dám na posteľ, ale veľmi opatrne. Partner spí v inej izbe, lebo sa nevie vyspať a ráno stáva do práce. Ale už niekedy mám pocit, že budem mať svaly ako Rambo 😀 po hodine hajcikania.

mmmj
8. mar 2014

nasa zaspavala aj spala horsie v tom obdobi kvoli zubkom, bolo to treba len pretrpiet...

gabkostanka
8. mar 2014

@dentim ako na rukach? ty stojis s nim ci sedis?

dentim
autor
8. mar 2014

@gabkostanka sedím, opieram sa o čelo postele v stoji tak to by bol masaker

dentim
autor
8. mar 2014

@mmmj Uvažovala som, že to môže byť kôli zúbkom ešte nám nevyšiel ani jeden 😢

gabkostanka
8. mar 2014

@dentim tak to sa celkom da este, no my sme mali par krat aj v stoji, davnejsie to bolo a presne ako ti pise aj kocka, ze kvoli zubkom to je... 😒

mmmj
8. mar 2014

@dentim no my sme sa trapili s nimi od stvrteho mesiaca a prvy vysiel az v desiatom 🙂 Bolo to pekne povedane narocne :D ale prezili sme. vela trpezlivosti prajem

mmmj
8. mar 2014

@dentim no a ako citam, nie som sama, co som spala posediacky s deckom na rukach 🙂 uz by som na tie noci aj zabudla, ale si mi pripomenula. ach jaj, uplne ta chapem, je to na mozog

katka8453
8. mar 2014

nasa bola tiez zvyknutá na ruky, ale potom som si nasla sposob a to taky ze ja som bola v posteli v pololahu a malu som si polozila na hrud a tak zaspala este rychlejsie ako na rukach, neskor stacilo, ze som sa k nej otocila na bok a ju si pritulila a hladkala. Teraz zaspava tak, ze si k nám lahne a musim ju drzat za rucku .

helka107
8. mar 2014

baby našla som na FB stránku,je asi nová, ale veľmi ma zaujala, všetci sa môžu pýtať čo chcú anonymne, pridávať foto, skúste kuknúť https://www.facebook.com/pages/Materstvo-a-rodi...