Promama portál - skúsenosti?

liskalisko
22. sep 2018

Dobrý večer prajem poznáte niekto stránku Www.promama.sk ?
Máte niekto nejaké skúsenosti?

masacka
24. sep 2018

Ja som sa zaregistrovala, vyzera to super... Uplne som prekvapena, to je asi nieco nove... Dokonca tam je appka organizer, kde si mozes vsetko zapisovat do mobilu, zdravotne zaznamy, davkovanie liekov, a tak... strasne pekne! A este, ze babysitting, baby friendly taxik, este aj zdravotni sprievodcovia s info od lekarov a moznost si zavolat a poradit sa? waw..

dusana1987
30. sep 2018

@liskalisko registrovala som sa.zdalo sa mi to zaujimave. Ale je to nejake pochybne,maju tam odporucania zien na konkretne veci,ktore robia a zaroven mi pri registracii napisali,ze teda pracuju na tom, cize este sa neda vyuzit vobec nic. Neviem ci si len nechcu urobit nejaku zakladnu zaujemcov, aby mali lepsi vychodiskovy bod pri zhanani sponzorov. Ale toto sa mi zda neseriozny pristup od zaciatku,ak by to tak bolo. Lebo ma nalakali na fungujuce veci

horvatttka
3. okt 2018

caute baby.. podla mna je Promama fajn... uz v tom mam vacsi prehlad, mne sa odtial priamo ozvali, kedze som sa registrovala, odpovedali na otazky. Volala mi jedna slecna/pani, neviem.. ale strasne mila, dost seriozne to praveze znelo...