Prvé príznaky pri prerezávaní zúbkov

patricia81
28. jún 2020

Ahojte mozte mi poradit ake prve su priznaky pri zubkoch. Moja mala 4 .mesačna dcerka velmi mi plače a strka si vsetko do ust a a ma trosku cervene dasienko, davam jej gelik ale si myslim ze jej to nepomaha pori tom asi ju boli aj usko na tej istej strane.Mozte mi nejako poradit dakujem

bona69
28. jún 2020

No náš malý si všetko pchal do pusy, hlavne ruky a strašne slintal, ďasno sa mu rozšírilo a napuchlo, neskôr mu už presvitala biela ciarocka, zúbok, a samozrejme aj v noci plakal, tak na to nám pomohol sirup od bolesti, nurofen, gél calgel, no a to uško neviem, s tým by som skúsila radšej k dr

patricia81
autor
28. jún 2020

@bona69 oki dakujem zajyra idem k dr

tamvtme
28. jún 2020

U našej to tiež vyzeralo na zúbky okolo 4. mesiaca ale prvý reálne vyšiel, keď mala takmer 8 mesiacov.... Ak si chytá aj uško, to deti často robia, keď im idú zúbky a boli ich to, len skus jemne zatahaj za uško a pomackat troska okolo neho ci nebude mať bolestivé reakciu, lebo ak áno boli ju uško a asi ma zápal a treba riešiť... Ak nebude reagovať, tak to ma zo zubkov

patricia81
autor
29. jún 2020

Ahojte tak sme boli u dr..mala je zdrava ze vraj ani uska q ni brusko ju neboli 5akze chvala Bohu ale vraj jej udu zubky😟