Prvé tetovanie u dieťatka. Kedy je to možné?

maryjanna
7. sep 2009

caute baby, co myslite, kedy je mozne zacat s prvym tetovanim u dietatka? nejde o nic velke, je to skor taka rodinna tradicia. dakujem za nazory a skusenosti!

fanta3
5. feb 2013
https://www.youtube.com/watch?v=ZazjI26IQUo


ja som to ani nepozrela cele, ale teda toto by som nepriala ziadnemu dietatu. Ak bude mat 18 a bude sa nechat sam dobrovolne tetovat, tak budiš, ale myslim si že nikto druhy nema pravo rozhodovať v tejto suvislosti o jeho tele ba ani matka.

dragonika
13. feb 2013

no nedawno bolo zwerejnene video ako matka dala tetowat 2 rocneho chlapceks...samozrejme pojde do bady je to zwerstwo

monika15
13. feb 2013

boze na co vam zeny ... dieta :((((((((((((
to neni barbi babika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

radsej dajte deti niekomu kto ich nemoze mat....
urobite to najlepsiee!!!

dami26
23. feb 2013

To je chore.Matku,ktora da tetovat male dieta,by som zavesila za vlasy do prievanu.To je sila.

stanislava2
23. feb 2013

Tak hned mi zle prišlo len som videla prve sekundy tetovania dietatka.Nikdy viacej ☹

ladyka8
23. feb 2013

ja som bola plnoletá keď som sa dala tetovať a mňa, ako dospelú osobu to bolelo tak, že som v istých momentoch s prepáčením chcelo zdochnúť... ledva som čakala kedy mi to dokončia fakt! prepáč nemám právo ťa súdiť a ani ťa nechcem, ale čo si to za matku ak si schopná postaviť svoje dieťa pred takú bolesť? a vôbec akým právom rozhoduješ za jeho telo? sorry ale som z tvojej otázky mimo...

lussy23
24. feb 2013

Tu nejde o to, že tetovanie bolí. Aj prepichovanie uší bolí a väčšina mamičiek dáva prpeichovať ušká. kedysi sa robila obrizka chlapcom a tiež ich to bolelo. Skôr ide o to, že tetovanie znečisťuje telo☹
A zbytočne vystavovať dieťa bolesti - to je otrasný skutok podľa mňa☹

Otrasná téma, ak otaké niečo môže niekoho vôbec napadnúť?☹

danjelca
24. feb 2013

hrozné hrozné...mamičky mám slzy na krajíčku pri očkovaní, ked sa malý buchne čo sa tak vcitujem do jeho bolestičiek a vy hned tetovať?? KKs, drsné...a to fakt vám nič nerobí vidiet trpiet dieta kvoli tradícii???

cukriiicek
24. feb 2013

To musí byť psychopatka nejaká sekta chúďa dieťa preboha 😢 😠 by som jej facky dala

lyndina
24. feb 2013

říkám si co je to za odborného tatéra, když vůbec šáhl na jehlu a začal tetovat ? chudák dítě, když má tak praštěnou matku, hned bych ji ho odebrala, každý by se měl rozhodovat v plnoletosti sám zda-li se nechá tetovat, nebo zda-li například chce být u nějaké víry to samé...demence nezná hranic 😖

adrianka1712
24. feb 2013

Fuu, presiel mi mraz po chrbte len co som si precitala nazov diskusie...a v kutiku duse som dufala, ze ide o nejake ine tetovanie. To co je za matka co by dokazala daco taketo urobit svojmu dietatku?? To je nieco strasne. A piercing si mu uz dala? Paneboze, az sa mi nieco robi. wrrr...

eveenka
24. feb 2013

Preboha ziveho....a este to aj zavesi na net....hned by som poslala socialku na nu...taka zena si dieta nezasluzi...ale ved ono sa jej to vrati 100 nasobne....a presne to co je za tetera profesionala ze sa dal na taketo nieco??? Mal ju poslat kade lahsie. Tomu by som zrusila zivost dozivotne!!!

shak29
24. feb 2013

ach bože, to je strašný trhá mi to srdce ☹ já sama mam 2 tetování , chystam se na třetí a řekla sem, že pokud moje děti budou někdy chtít tak nejdřív v 18ti. Chudinka malej a fotr tam stojí a čumí. Měl mátince rozkopat tlamu 😠
když sme šli s naší prdelkou na naušničky tak já z toho byla na nervy, celej den sem běhala na wc 😀 a ta o tom ani pomalu nevěděla... a tohle ? Nooo 🙄

briketa
25. feb 2013

seriozny tattoo artist na malom dietati nikdy pracovat nebude

burina4
25. feb 2013

neviem ako ostatné mamičky ale ja nie som za tetovanie vôbec u detí pokiaľ sa rozhodne už ako dospelá je to jej vec ale malej nikdy ved to hrozné ved kožička ssa naťahuje to je niečo hrozné 🙂

motylek17
27. feb 2013

to je strasne co si niektore "matky" dovoluju.... podla mna takyto ludia nemaju pravo mat deti.... 😠 😠 😠 to strasne!!!!

zamilovanadonej
27. feb 2013

První tetování bude možné až tebe zavřou na psychiatrii a dítěti bude 18 let(nebo 15 a zfalšuje podpis rodičů).

gabriel1995
19. júl 2015

Tetovanie je povolené už V 15 rokov je to potvrdené

tomiholjubavi
19. júl 2015

@gabriel1995 Chvala Bohu, ze ked som bola mlada, tak bolo az od 18, inak by som skoncila s velkou lebkou na krku 😀 podla mna je to blby zakon, pubertaci su najnachylnejsi na hovadiny, trebalo to ostat od 18 😀

nicoll212
24. aug 2015

si chora, moja 🙂

lenka110611
24. aug 2015

Ak je to rodinná tradícia, nech ti poradí rodina a pokračujte v tradícii.... najlepšie od cca 3 mesiacov si myslím, v pohode, pre dieťa nič lepšie!

peneloppe
24. aug 2015

Normalne som odpadla z tejto temy. Ze tetovanie u dietata. Wow. Na co niektori ludia nemyslia. 🙄

Ja osobne vobec nie som zastancom tetovania ani u dospelych, nieto este u deti. Mozno nieco jemne male esteticke a hlavne intimne, nie na ociach vsetkym.