Ranné vstávanie - ako nezobudiť dieťa?

janzi
25. sep 2009

Mamicky ako vstavaju/budia sa vasi manzelia rano do prace?? Mala spava cca do 7,30 ale manžel musi zacat vstavat rano skor do prace, budik v spalni nepripada do uvahy, skusali sme nechat mobil v kuchyni, ale malu zobudil aj tak 😖 to skor my sme ho nepoculi a zobudilo nas az jej mrncanie 😅 a potom sa mi ju uz nepodari uspat ☹ Kazda rada dobra, vyskusame vsetky 😉

loretka1
25. sep 2009

At si da sluchatka na mobil do usi,nastavi budik a tak spi.Ne,zertuju 😀 mame tentyz problem ale neda se vyresit nejak nebo alespon jsem na to dosud neprisla.takze maly kolikrat vstava s manzelem v pul5 rano 😖 coz je pro me dost velky zahul.

titkovamiriam
25. sep 2009

tak moje deti sa nebudili ani na vysavac cca do dvoch rokov 🙂

mono
25. sep 2009

manzel vstava o piatej, mala sa niekedy zobudi, niekedy nie. kedze ju este kojim kolkokrat staci, ze si potiahne a spi dalej. Vecer je mala velmi aktivna, chodi spinkavat o jedenastej, niekedy o polnoci este v obyvacke tancuje. Cez den ju musim uspavam v kociku, inak mi nechce spat.

ronie
25. sep 2009

😀 nespat s dětma v ložnici 😀 😀 😉 my bychom se právě kvůli buzení jeden druhým nevyspali nikdo, stačí že mě někdy vzbudí muž chrápáním 😝

loretka1
25. sep 2009

ronie janzi psala,ze jeji dite se vzbudi i pri budiku,ktery zazvoni v kuchyni.tudiz jestli by spaly deti zvlast si myslim,ze by to vyslo vcelku nastejno. 😅

loretka1
25. sep 2009

Mono tva dcera ma krasne jmeno.Tak se mel jmenovat nas Gabriel 🙂

mono
25. sep 2009

nas syn sa mal volat Jonas. do poslednej chvile sme nevedeli co sa nam narodi.

jahodka11
25. sep 2009

nas maly sa nezobudi...aj budik mame....ale manzel vstava o siestej, tak aj keby sa zobudil...nevadi....ale pol roka dozadu vstaval pravidelne o 4.45 a maly sa nikdy nezobudil....ako tak citam, tak nastastie, lebo fungovat uz rano od piatej.... 😉

pipisek
25. sep 2009

telefon pod polštářem a na něm nastavené vibrace jako zvonění....mě to spolehlivě vzbudí a malá spí dál

saska.t
25. sep 2009

robime to ako pipisek a funguje to vibruje cela postel 😉

zuza.m
25. sep 2009

presne tak nastavit vibrovanie a hotovo.popripade vzostune melodie alebo nejaku prijemnu muziku.nič prijemne vstavat o 5hod 😅

janzi
autor
27. sep 2009

noo to co pise pipisek napadlo aj mna, ale napodaril sa mi to realizovat na mobile, tak bud to nieje mozne na nasom alebo som to nepozvladala - to je asi to najpravdepodobnejsie 😅

amadora
27. sep 2009

u nás to funguje tiež tak, manžel vstáva o 4:30 a on sa na budík nezobudí, takže ho nastavujem ja, nastavím vibrovanie a potom ho len drgnem a je to 😉 a väčšinou som už tak naučená že ma vnútorný budík zobudí o minútku - dve skôr ako zazvoní mobil 😀

jaaty
28. sep 2009

Tiež si myslím, že riešením je nesopať s deťmi v spoločnej spálnii. Naša Hanka spí od 8 mesiacov vo svoje izbičke so zavretými dverami. Donedávna som tam mala detskú vysielačku, takže ak sa zobudila- išla som k nej. Od januára spí vo veľkej posteli a ak sa prebudí príde k nám sama - potom čo si otvorí dvere. Mamičky nebojte sa "odstrihnúť" svoje detičky 😉 😉 😉 . My sme Hanku dali do izbičky tiež aj preto, aby kľudne spala a nerušilo ju manželovo občasné chrapkanie, či naše vrtenie v posteli.

jahodka11
28. sep 2009

jaaty, u nas to napr nepripada do uvahy, lebo nemame dalsiu izbu.....takze to nie o bati, ale o nemoznosti dat ho do izbicky 🙂

gabak
28. sep 2009

Môj sa budí o 4:15 a malá sa budila tiež na budíky asi do 2,5 roka ale skončilo to keď sme skončili s nočným kojením. Odvtedy jej vnoci nič nevadí. Asi mala plytší spánok keď sa kojila. 😉