Riekanky, uspávanky a pesničky pre naše detičky

alami
9. mar 2008

Zakladám novú tému, hoci tu už bola, ale bola omylom vymazaná práve, keď ma zaujala 😉
Preto, prosím, tu píšte texty vy, ktoré si ich pamätáte, pre nás, ktoré si ich nepamätáme.
Ja budem vďačná najmä za tie uspávanky. Myslím, že môžete napísať i to, čo už v tejto téme bolo - pre nás, ktorí sme to nestihli 🙂

jankatn
23. júl 2015

pozrite aj sem : www.uspavanka.sk

adelita26
26. okt 2015

ahojte, nemate niekto mp3 pesnicku jesen pani bohata?? dakujem

elisvic
31. okt 2015

@krajcoanka super

elisvic
31. okt 2015

@lucik77 super, toto je fakt prakticke

elisvic
31. okt 2015

@tin.tinka suprove a sikovne

kadan
14. jan 2016

ahoj kočky malý má rád písmená a čísla, rada by som mu pustila slovenskú pesničku, ale našla som iba také pre neho nezáživné. páčia sa mu anglické, dajme tomu vláčik, ktorý vezie písmená/ čísla, roboti čo spievajú abecedu a pod.
slovenskú som nenašla podobnú. ďakujem

veronika9797
14. jan 2016

@kadan naše deti na zuške spievali na vianočnom koncerte Spievanú abecedu. A bolo to celkom zaujímavé a pre malých zboristov aj vhodné. Ale nepamätám si, od koho to bolo. Asi Belo Felix? Ale nie som si istá :-/

kadan
15. jan 2016
kadan
15. jan 2016

@veronika9797 dakujem skusim pozriet

maximouse
4. apr 2016

Jedna moja pre milovníkov opičiek alebo ak pol dňa hľadáte obľúbenú opicu. 🙂

Opica jedna malá,
kam si sa ty schovala?
Hľadá ťa celý svet,
tu ani tam ťa niet!

Opica jedna malá,
fliačik na chvoste mala.
Smiala sa celý deň.
Na čom? To vedieť chcem.

Opica jedna malá,
zle si sa ty schovala!
Chvostík ti vytŕča
spod môjho vankúša.

roka286
7. apr 2016

Ahojte dievčatá .Som veľmi rada,že som našla túto diskusiu je proste úžasná a vidím že je tu veľa ale veeeľa dobrých dievčat čo tu zdieľajú básničky pesničky atď. Rada by som sa teda aj ja opýtala či náhodou nemá niekto mp3 alebo aspon noty na klavír na pieseň Mamka moja zlata mamka mamička, tebe patrí táto skromná kytička......., a na pieseň Viažem si kytičku v zelenom hájičku, keď si ju uviažem........ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE 🙂

horalecka
9. apr 2016

Prosim...zhanam piesen Modra z CD Farbicky pre deticky? Nepoznate niekto? Na nete sa k tomu neviem dopatrat. Dakujem krasne.

maciga273
5. nov 2016

@eli12 nic z toho sa mi neda stiahnut. neexistuje novy link?

evkano
11. apr 2017

@eskarina13 toto som tak dlho hľadala, Ďakujeeeem 😘

beajan
30. máj 2017

Prosim, neviete kde by som nasla piesen na stiahnutie, Dovidenia milá škôlka my už nie sme malí, . Ani neviem kto to spieva. Dakujem

kovo21
10. jún 2018

Prosim nepamatate si niekto basnicku o baloniku? Bolo to cele leporelo. Zacinalo to:
Nic zleho som neurobil, do postielky chodim rad.
Balonik aj automobil budu so mnou vecer spat.
Dalej to neviem. Pamatam si iba ze to bolo strasne dlhe.
Ďakujem

susujulinka
9. okt 2018

DJDHHHDBDHDJEBHXHDHDJDIDHFHDUDBBFBDKDOEHFBUDHDUEGDBDKEHSYYNFNDKSSBYDHDJJBDBDHEOWHSYHDNDXJFHDYYERIEJDHDHZZNDHDJSJDHDYSGSODBDHHIFCJRJEUDGHZJDKDJDOHSYGRHRTGYFNZNDKSJUDHHDDBHDBDHEHBXBDBDUSHDHBXHJDBHSOWBHXUFRHRYYEOJDDISGEY...

nikinka1111
29. okt 2019

@timih ahoj, aj keď je to už pár rokov dozadu, našli ste potom noty k Pláva kačka po jazere? zháňam ich a nedarí sa mi. dik

bozulik123
25. jún 2020

@alami Ja ju poznám takto - Spinkaj , spinkaj zavri očká, čaká ťa už postieločka, spinká bába, spinká macík, spinká lopta, spinká vláčik. Aj slniečko išlo spať, nebude sa s nami hrať. Spievala som dcéram aj vnukom.