Ročné dieťa a jeho kúpanie v prírodných jazerách

bobulka34
22. jún 2008

zda sa vam spravne ked sa uz rocne dieta teraz kupe v prirodnych jazerach

sirinka
22. jún 2008

bobulka ja som dnes malej na slnecnych namocila iba nohy...nemala som odvahu ju tam strcit celu, aj ked ona sa tam chcela vrhnut hlava nehlava

titkovamiriam
23. jún 2008

my sme sa uz vlani kupali 😀 a nic sa nestalo - u nas sa kupu male deti v pohode a nic sa nikomu este nestalo 🙂

sirinka
23. jún 2008

hej, asi by som na tvojom mieste najprv vyskusala iba namocit trebars nozky, ci nebude mat nejaku reakciu, a ak nie, tak asi pohoda.
titkovamiriam a kde sa chodievate kupat?

wali
23. jún 2008

ja by som sa veru bala. max. by som malemu dovolila len namocit si tie nohy, ako pisete. ale inak by som rocne dieta drzala od prirodnych nadrzi co najdalej 😎

katia7
23. jún 2008

ja by som sa bala tiez, zatial nam staci aj bazenik u babicky na zahrade 🙂

titkovamiriam
23. jún 2008

aj u nas v Ivanke na sutrovku a aj do Senca,vlani sme boli aj na zelenej vode 🙂

sirinka
23. jún 2008

titkovamiriam v senci na slnecnych? tam sme boli vcera, ale mala som obavy ju tam namocit

titkovamiriam
23. jún 2008

jasne na slnecnych 🙂 ,voda v pohode a aj tie ihriska naokolo.Marek miluje vodu od mala a nic sa mu nestalo,je to samozrejme individualne ako kto zareaguje.No my sme vodnici vsetci tak skusame kazdu mlaku.

cicushka
23. jún 2008

no mozno trosku mimo, ale ked som bola tehotna, tak som uuuplne do poslednej chvile (az do porodu) plavala v senci. Povedala som to svojmu gynekologovi a ten povedal, ze v jazere mozem, ze do bazena uz nemam ist.

Tak mozno je to bezpecnejsie aj pre deticky...neviem.

sirinka
23. jún 2008

titkovamiriam ved aj my sme vyskusali vsetko naokoli, tak nabuduce ju tam asi okupem 🙂 ved nozicky su ok, tak asi aj ta voda je ok, len aby sa nenapila 😅

titkovamiriam
23. jún 2008

Ja moc kupaliska nemusim a termalne vyslovene neznasam,ked tam vidim ako sa tam mocia starsi ludia cely den ☹ ,radsej si zajdem na jazero 🙂

cicushka
23. jún 2008

a senec je teraz strasne cistucky...aj vcera som sa kupala a bolo super. Ale pravda je, ze mala este v nom nebola...zatial iba vo svojom bazeniku. Zato suseda ma 11 mesacneho a ten sa pol hodku v jazere cvachtal.

dika
23. jún 2008

my sme tiez vcer boli v Senci na jazerach, malej som len chcela namocit nozicky, ale bohuzila strasne chcela ist do vody a spustila neskutocny rev -tak sme ju namocili celu, dali sme rukavniky a chvilu sme plavali. Bola prvykrat v take studensej vode - a pohoda. Avsak ked som zbadala okolo nas 2 psov vo vode, odisli sme..... Viac uz tam nepojdem, tie psy mi vadia 😒

sirinka
23. jún 2008

dika v dnesnej dobe su psy vsade, v jazerach, v parkoch v bytovkach...chlorova voda v bazene je pre detsku pokozku ovela agresivnejsia 🙂

dika
23. jún 2008

sirinka asi mas pravdu, my sa ale musime psom vyhybat zo zdravotnych dovodv -odporucenie z infekcenej klinky (mame jeden virus, ktoreho sa uz dlhsie nevieme zbavit...)

aida
23. jún 2008

Ahojte.
Ja tiez neviem ci by som isla do prirodneho jazera ale termal tiez nie je nic moc ale ja som bola s 5 mesacnou dcerkou v termali v Senci a vsetko v poriadku. Ja do studenej vody nemozem moc chodit tak preto termal.

titkovamiriam
23. jún 2008

AKO KOMU VYHOVUJE 😀

titkovamiriam
23. jún 2008

Inak psy su niekedy cistotnejsi ako ludia 😀 , u nas sa kupavaju aj kone 😉 .Marek vlani na jednom sedel vo vode a starsim synom 🙂 ,prezil on aj kon 😀

aida
23. jún 2008

My chodievame tiez so psom do jazera to mi nevadi ja skor ze v senci na jazerach vypustaju splasky do vody to je trosku horsie. 😀

sirinka
23. jún 2008

dika tak to je nieco uplne ine, to chapem
aida, my sme tiez raz boli v termali a klarka ma odvtedy ekzemik na chrbatiku a voda v jazerach bola uz vcera dost tepla... 😉
titkovamiriam to je dost dobre 😀

titkovamiriam
23. jún 2008

najstarsi syn je konsky maniak,minuly tyzden bol cely na dostihoch 🙂 zo skoly tak sa marek pridava k nemu,maju na skole aj hypoterapiu,tak marek je jeho ,,obet,, 😀 .Mne nevadia zvierata ale tie splasky a hnojiva ☹

aida
23. jún 2008

tepla pre mne by musela mat aspon 27 stupnov a to mat urcite nikdy nebude ja mam hned na druhy den zapal mocoveho mechura ked je studensia ja to mam uz chronicke.

cicushka
23. jún 2008

aida) a kde v senci sa pustaju splasky do jazera? to prvy krat pocujem a to tam mame chaut 30 rokov.

titkovamiriam
23. jún 2008

aida mam kamosku co ma tiez take problemi,no ona nemoze ani termalne koly klbom,krcovym zilam a inym chorobam co ma tak sa chuda uz viac rokov vobec nekupe , a je nestastna ze sa nemoze vyblaznit vo vode s detickami ☹

sirinka
23. jún 2008

aida ak mas chronicky zapal mocoveho mechura, v termalnej vode sa bakteriam celkom dobre dari, inac aj ja mam ale voda mi nerobila nikdy problem.

tinax
13. júl 2011

ahojte. Nie je tu niekto kto chodieva na Stiavnicke jazera s detmi? Ktore by bolo najvhodnejsie s 3,5 rocnym dietatom aby si mohol aj s mojou pomocou zaplavat? A neviete aka je teplota vody?

tinax
13. júl 2011

ahojte. Nie je tu niekto kto chodieva na Stiavnicke jazera s detmi? Ktore by bolo najvhodnejsie s 3,5 rocnym dietatom aby si mohol aj s mojou pomocou zaplavat? A neviete aka je teplota vody?