Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ročné dieťa sa prebudí po 30minútach

19lucia92
7. máj 2019

Dobrý deň. Syn ma 13mes a od narodenia sa vždy zobudí presne o 30 minút.či spí na prsníku či v kočíku albo v aute vždy dá 30minút. Ak mu dám prsník tak zaspí ďalej ak nie tak nie. Taķže zaspáva na prsníku. No musím byť stále pri ňom lebo inak po tých 30min nezaspí sám a hĺadá prsník. Cez deň spí 2x po 2 hodiny väčšinou.no za tie 2 hodiny je na prsníku aj 6x :(
Mali ste podobný problém? Kedy to sa to zmenilo a dokázalo vase dieta zaspat dalej samo?

ink
7. máj 2019

Ahoj, áno, aj u nás to tak bolo a aj u jednej známej. Ja si to vysvetľujem tak, že cítia, že sme unavené, tak nás chcú pripútať k sebe aby sme aj my boli v posteli s nimi a oddychovali :D doma neporobené, matka tikajúca bomba a bábo, čo chce aby si si k nemu lahla. U nás sa to menilo časom, zrazu vedel zaspať v kočíku, a zrazu dlhšie, odstavila som ho na noc, tiež posun.. neboj nič, je to len obdobie 🙂

evittam
7. máj 2019

@19lucia92 Nerobiť z prsníka dudel a "modlu". To je jediny problém.
Obe moje deti mali prsnik ked boli hladne, žiadne dudlanie, žiadne kazde zamrncanie a pcham prsnik a podobne. Spia od 5.mesiaca celu noc, od 3.-5.raz za noc hore na dojcenie. Proste netreba zo seba robiť zivy dudel 😉

19lucia92
autor
7. máj 2019

@ink a kedy to asi odznelo? Kedy si odstavila na noc? Prespalo po odstaveni vpohode celu noc?
@evittam suhlasim :/ som dudel. A mozem si zato sama.ale na zaciatku som chcela strasne kojit.mala som s tym problemy 4 mesiace. Spal mi 20minut. Takze mi to vyhovovalo ze spi na posteli na prsniku ale teraz mi to uz nepride vpohode. Viem mala som po polroku s tym nieco robit ale myslela som si naivne ze to je len chvilkove a coskoro to prejde :/
Potom sa zacal v noci budit (ak mal dobru noc) tak 9x ak klasicku noc tak aj 16x a len dudlal. Trvalo to mesiace a stopla som to. Odstavila som na noc a teraz sa budi okolo 1. A 5.
Myslela som si ze mozno pride s tym aj zmena s 30minutovym zobudenim ale nic :/
Citala som niekde ze to suvisi so spankovymi cyklami ze sa mu meni spanok na ten hlbsi a nevie to spracovat sam tak sa musi uspat. Ale tak 13mes uz by snad mohlo :( ale nepomaha nic. Ani kociar ani pritulenie a hladkanie ani spievanie ani nosenie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli